×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Maciej K. Król i Yacine Diallo w GTC w Polsce

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 11 paź 2021 17:23

Polski oddział GTC rozbudowuje kadrę ekspercką i wzmacnia dział rozwoju biznesu. Do firmy dołączył właśnie Maciej K. Król jako dyrektor handlowy, a Yacine Diallo objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju.

Maciej K. Król i Yacine Diallo w GTC w Polsce
Maciej K. Król (fot. GTC w Polsce)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Maciej K. Król jest ekspertem z 20-letnim doświadczeniem w zakresie doradztwa inwestycyjnego na rynku nieruchomości, IT, marketingu korporacyjnego, optymalizacji procesów biznesowych oraz restrukturyzacji. W trakcie swojej kariery był partnerem i dyrektorem zarządzającym w polskim oddziale międzynarodowej firmy doradczej GVA Worldwide, a także członkiem zarządu dwóch zagranicznych funduszy inwestycyjnych działających na rynku nieruchomości.

Odpowiadał tam za restrukturyzację portfela i finansowanie. Przed dołączeniem do GTC pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w Business Link, będącego częścią Grupy Skanska. Ponadto, jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) oraz Urban Land Insitute. Jako dyrektor handlowy w polskim oddziale GTC będzie odpowiedzialny za koordynację i wdrażanie strategii biznesowej, rozwój produktów i standaryzację usług, a także wspieranie zespołów leasingu, zarządzania aktywami oraz projektami.

Yacine Diallo jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i członkiem polskiej Izby Architektów. Wcześniej pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora działu rozwoju w HB Reavis Polska, a także dyrektora działu technicznego w polskim oddziale Globalworth.

Yacine Diallo (fot. GTC)
Yacine Diallo (fot. GTC)

 

W ciągu 20 lat pracy na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, Yacine z powodzeniem prowadził różnorodne projekty z zakresu nieruchomości komercyjnych. Będąc z wykształcenia architektem, współtworzył projekty mieszkaniowe i komercyjne w Londynie oraz Warszawie.

W roli dyrektora ds. rozwoju GTC będzie odpowiadał za zarządzanie wyceną oraz audytami technicznymi (due diligence) w zakresie nabywania gruntów i aktywów, jak również za działania deweloperskie i budowlane dla portfolio GTC w Polsce.

- Z radością witam dwóch ekspertów z imponującym doświadczeniem, którzy pokierują działami handlowym i rozwoju w polskim oddziale GTC. Wierzę, że dzięki Maciejowi K. i Yacine rozwiniemy portfolio, wzmacniając naszą działalność zgodnie z praktykami ESG. Oboje wnoszą rozległą wiedzę branżową i różnorodne doświadczenia w zakresie rozwoju portfela i sprzedaży. Jestem przekonany, że przełoży się to na doskonałe wyniki biznesowe, rozwój naszego udziału na polskim rynku oraz nową jakość nieruchomości GTC, z naciskiem na zrównoważony rozwój i zadowolenie najemców - komentuje Grzegorz Strutyński, country manager w GTC Polska.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Maciej K. Król i Yacine Diallo w GTC w Polsce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA