×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Maciej Berek głównym legislatorem Pracodawców RP

  • jk
  • 8 lut 2023 10:37

Dr Maciej Berek został głównym legislatorem Pracodawców RP. Do jego zadań będzie należał monitoring procesu legislacji w Polsce i współpraca z członkami Pracodawców RP w zakresie realnego wpływu na proces legislacji oraz kształt przepisów prawa w Polsce.

Maciej Berek głównym legislatorem Pracodawców RP
Maciej Berek to doktor nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Prawa Konstytucyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (Fot. PAP/Tomasz Gzell)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Maciej Berek to doktor nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Prawa Konstytucyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pełnił szereg funkcji w urzędach obsługujących konstytucyjne organy władzy publicznej m. in. prezesa Rządowego Centrum Legislacji oraz sekretarza Rady Ministrów (2007-2015); legislatora, wicedyrektora Biura Prawno-Organizacyjnego oraz dyrektora Centrum Informacyjnego Senatu w Kancelarii Senatu; doradcy prawnego, wicedyrektora Departamentu Prawnego i Orzecznictwa Kontrolnego oraz wicedyrektora Departamentu Budżetu i Finansów Najwyższej Izby Kontroli.

Był także dyrektorem generalnym Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Przez dwie kadencje (2009-2017) był członkiem Głównej Komisji Orzekającej w Sprawach o Naruszenie Dyscypliny Finansów Publicznych.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Maciej Berek głównym legislatorem Pracodawców RP

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA