Łukasz Żelezik dołączył do Colliers International

Do zespołu Colliers International dołączył Łukasz Żelezik. Obejmie on stanowisko associate director w Dziale Powierzchni Biurowych – Reprezentacja Najemcy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Łukasz Żelezik dołączył do Colliers International

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

2 wrz 2014 12:27


Łukasz Żelezik jest absolwentem ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim. Zawodowo od 2006 roku był związany z firmą Echo Investment, gdzie obejmował stanowisko szefa Działu Wynajmu w Dziale Biur i Hoteli. Zawodowa aktywność Łukasza obejmowała obsługę klientów korporacyjnych na rynku warszawskim oraz największych rynkach regionalnych w Polsce.

Czytaj też: Colliers International rekrutuje przyjaźnie

Uczestniczył w negocjacjach, które zaowocowały umowami najmu na ponad 80 tys. mkw. powierzchni biurowej w 15 projektach z portfela Echo Investment. Wśród klientów, z którymi współpracował Łukasz znalazły się mi.in. firmy takie, jak: BNY Mellon, IBM, Tieto, Ericsson, Schneider Electric, Stanley Black and Decker, Grupa Lux Med, Estee Lauder, Energizer.

Łukasz będzie współpracował bezpośrednio z Pawłem Skałbą, który stoi na czele Działu Powierzchni Biurowych. Tylko w I półroczu tego roku dział reprezentował swoich klientów w wynajmie 100 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Czytaj też: Awanse w Colliers International

- Doświadczenie, jakie zdobył Łukasz pracując dla jednego z czołowych deweloperów w Polsce to niewątpliwy atut, ponieważ pozwala lepiej zrozumieć relacje właściciel – najemca – mówi Paweł Skałba, partner w Colliers i dyrektor Działu Powierzchni Biurowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.