Łukasz Węgrzyn dołączył do SSW Pragmatic Solutions

Mecenas Łukasz Węgrzyn, lider i partner praktyki Transformacji Cyfrowej, będzie rozwijał zespół ds. transformacji cyfrowej w SSW Pragmatic Solutions.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Łukasz Węgrzyn dołączył do SSW Pragmatic Solutions

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

17 kwi 2018 8:35


Łukasz Węgrzyn specjalizuje się w prawie nowych technologii oraz własności intelektualnej. Doradza organizacjom w procesach transformacji cyfrowej, w szczególności w budowie i zarządzaniu ekosystemem dostawców IT oraz umożliwieniu organizacjom korzystania z usług chmurowych. Autor prawnych modeli zakupowych oraz kontraktowych pozwalających organizacjom na transformację Agile w obszarze współpracy z dostawcami IT.

W SSW Pragmatic Solutions będzie rozwijał zespół ds. transformacji cyfrowej. Skoncentruje się na kompleksowych rozwiązaniach dla klientów w obszarach nowych technologii, kontraktów IT, praw autorskich, własności intelektualnej oraz rozwiązań chmurowych.

Jest wykładowcą na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. W międzynarodowym rankingu The Legal 500 wskazany jako Next Generation Lawyer w sektorze Technologia-Media-Telekomunikacja w Polsce. Posiada certyfikat ITIL Foundations.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.