×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Łukasz Tomczak dyrektorem zarządzający w gdańskim Manhattanie

Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan powołało Łukasza Tomczaka na stanowisko dyrektora zarządzającego odpowiedzialnego za działania operacyjne centrum.

Łukasz Tomczak dyrektorem zarządzający w gdańskim Manhattanie
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Zmiany w Manhattanie związane są z planami rozwoju i docieraniem do coraz większej liczby klientów na konkurencyjnym trójmiejskim rynku.

- Zarządzanie obiektem o tak bogatej historii jest wyzwaniem i wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Cieszę się, że inwestor powierzył mi to zadanie, szczególnie wobec istotnych zmian, które czekają obiekt w najbliższym czasie - mówi Łukasz Tomczak, dyrektor zarządzający GCH Manhattan.

Strategia Gdańskiego Centrum Handlowego Manhattan opiera się na tworzeniu kompleksowej oferty dopasowanej do potrzeb klientów w łatwo dostępnej destynacji zakupowej.

- Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan dysponuje ogromnym potencjałem wynikającym przede wszystkim z unikalności mixu najemców oraz doskonałej lokalizacji i, co za tym idzie, łatwej dostępności dla klientów. Jednocześnie, blisko sześć tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej sprawia, że dysponujemy także dużym potencjałem zakupowym wśród codziennie pracujących w obiekcie – kończy Łukasz Tomczak.

Nowa struktura zarządcza centrum łączy rozproszone dotychczas w organizacji: administrację, leasing, marketing operacyjny, kształtowanie wizerunku oraz działania z zakresu odpowiedzialności biznesu. Nowy dyrektor zarządzający ma wesprzeć Jakuba Micińskiego, asset managera, który z ramienia inwestora w dalszym ciągu jest odpowiedzialny za strategiczne zarządzanie obiektem.

Łukasz Tomczak posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku obiektów komercyjnych. Pracował m.in. dla grupy Caelum Development, CREAM, Multi Poland oraz prowadził projekty dla Polskiej Rady Centrów Handlowych. Przez ostanie półtora roku stał na czele agencji Cantal Group, specjalizującej się w doradztwie strategicznych i działaniach public relations.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Łukasz Tomczak dyrektorem zarządzający w gdańskim Manhattanie

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA