PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Łukasz Koszczoł na czele Job Impulse

Awans w Job Impulse. Dotychczasowy dyrektor zarządzający Łukasz Koszczoł objął stanowisko prezesa firmy.

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 25 sty 2022 17:03
Łukasz Koszczoł na czele Job Impulse
Łukasz Koszczoł (fot. Job Impulse)
REKLAMA

Łukasz Koszczoł jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, posiada blisko 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu i sprzedaży, z branżą rekrutacji i agencji zatrudnienia związany od ponad 12 lat. Od końca 2017 roku pełni w Job Impulse funkcję dyrektora zarządzającego. Odpowiada także za Job Impulse Ukraina oraz portal pracy dorywczej strefajob.pl. Dodatkowo działa jako członek rady biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, wykładowca studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku rekrutacja i selekcja, realizowanym wspólnie z Polskim Forum HR, oraz praktyk biznesu prowadzący wykłady w ramach programu MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

- Przez ostatnie lata jako dyrektor zarządzający pracowałem nad rozwojem organizacji, dywersyfikacją portfela usług i współtworzeniem strategii firmy. Między innymi poprzez uruchomienie wyspecjalizowanych linii biznesowych - Ahead Professionals, Job Abroad, Job Outsourcing oraz usług - Office Angels. Bardzo ważnym aspektem są dla mnie wartości, które określiliśmy wspólnie z zespołem i które wyznaczają kierunek działań Job Impulse. Ludzie, współpraca, zaufanie, szacunek, zaangażowanie i rozwój – jest to dla nas ważne i nas motywuje – mówi Łukasz Koszczoł.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Plany Job Impulse na nadchodzący rok dotyczą przede wszystkim konsekwentnej realizacji strategii firmy, w tym kontynuacji dotychczasowych działań takich, jak: kompleksowe wsparcie klientów w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym i prawnym oraz skuteczny rozwój ich planów biznesowych. W kolejnych miesiącach firma skupiać się będzie także na rozwijaniu marki strefajob.pl, aby w jeszcze bardziej efektywny sposób rekrutować i obsługiwać pracowników na zlecenia krótkoterminowe. Ponadto firma planuje wdrożenie projektu związanego z zatrudnianiem pracowników z Azji.

Job Impulse to firma rekrutacyjna, która działa na polskim rynku pracy od ponad 15 lat. Oferuje usługi w zakresie rekrutacji pracowników z Polski i z zagranicy, legalizacji zatrudnienia cudzoziemców, doradztwa personalnego i outsourcingu. To grupa 6 wyspecjalizowanych marek: Job Impulse, Job Abroad, Job Outsourcing, strefajob.pl, TAKpełnosprawni, Ahead Professionals. Co roku dzięki Job Impulse pracę znajduje ponad 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnościami oraz cudzoziemcy.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Łukasz Koszczoł na czele Job Impulse

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA