×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

LPP z nową radą nadzorczą

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie LPP odwołało ze składu rady nadzorczej wszystkich dotychczasowych jej członków, tj. Jerzego Lubiańca, Macieja Matusiaka, Wojciecha Olejniczaka, Krzysztofa Olszewskiego i Dariusza Pachlę.

LPP z nową radą nadzorczą
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

W miejsce osób odwołanych powołano nowy nadzór, w którego skład weszli: Piotr Piechocki, Magdalena Sekuła, Antoni Tymiński, Miłosz Wiśniewski oraz ponownie Jerzy Lubianiec (twórca i współzałożyciel LPP) i Wojciech Olejniczak.

"Zmiany w składzie Rady Nadzorczej Spółki dokonane przez NWZ mają na celu w szczególności dostosowanie jej składu osobowego do wymogów wynikających z ustawy z dnia 11 maja 2017 roku o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz o nadzorze publicznym w zakresie niezależności członków Rady Nadzorczej" - informuje LPP.

Jerzy Lubianiec - od stycznia 2000 prezes rady nadzorczej LPP SA. W 1991 wraz z Markiem Piechockim założył przedsiębiorstwo Mistral, które w 1995 zostało przekształcone w spółkę LPP. Od 2001 jest pośrednio, za pomocą swojej spółki zależnej, akcjonariuszem w spółce BBK SA w Gdańsku (w częściach równych z Panem Markiem Piechockim i Panem Wojciechem Olejniczakiem). W latach 2007-2013 był członkiem Rady Nadzorczej Quercus Towarzystwa Inwestycyjnego SA, którego nadal pozostaje akcjonariuszem.

Wojciech Olejniczak - członek rady nadzorczej LPP w latach 1997-1998 oraz od listopada 1999. Od 1997 do chwili obecnej jest prezesem zarządu oraz akcjonariuszem w spółce BBK w Gdańsku.

Piotr Piechocki - w latach 2012-2017 roku współtworzył i zarządzał działem e-commerce w LPP SA. Odpowiadał za całość sprzedaży w tym kanale oraz uruchomienie sklepów internetowych na nowych rynkach (Niemcy, Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry). Obecnie pełni funkcję prezesa zarządu spółek Family Investment sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie i Family Investment 2 sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, które prowadzą działalność inwestycyjną na rynku nieruchomości i usług hotelowych.

Magdalena Sekuła - karierę zawodową rozpoczęła w Urzędzie Miasta Sopotu gdzie pełniła funkcję Inspektora w Wydziale Strategii i Rozwoju Miasta w latach 2004-2005. Pełniła także funkcję wiceprezesa zarządu w Plan 40 Sp. z o.o. oraz Vincole Sp. z o.o., gdzie odpowiadała za kontakty z kontrahentami zagranicznymi i prowadzenie nowych inwestycji we współpracy z partnerami z Francji. W latach 2007-2010 odpowiadała za prowadzenie działań promocyjno-informacyjnych związanych z budową wielofunkcyjnej hali sportowo-widowiskowej na granicy Gdańska i Sopotu. Od marca 2010 roku nieprzerwanie pełni funkcję prezesa zarządu spółki Hala Gdańsk-Sopot.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: LPP z nową radą nadzorczą

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA