Lidia Wiszniewska dyrektorem Radisson Blu Hotel Kraków

Lidia Wiszniewska pod koniec stycznia została nowym dyrektorem generalnym Radisson Blu Hotel Kraków. Objęła to stanowisko po Nino Rosenlund, który pełnił tę funkcję przez ostatnie 6,5 roku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Lidia Wiszniewska dyrektorem Radisson Blu Hotel Kraków

PODZIEL SIĘ


Autor: propertynews.pl

Property News

10 lut 2015 16:08


Lidia Wiszniewska od 22 lat pracuje w sieci Carlson Rezidor. Swoją karierę rozpoczęła w Hotelu Radisson w Szczecinie, parę lat później już na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu współuczestniczyła w otwarciu hotelu Radisson w Warszawie i Sofii, a jako regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu w Polsce miała swój udział w otwarciu hoteli Radisson w Wrocławiu i Krakowie.

Przez 7 lat pracy jako dyrektor generalny w Hotelach Park Inn w Rosji, Lidia Wiszniewska zajmowała się zarządzaniem technicznym, standaryzacją, reorganizacją struktur, tworzyła nowe strategie sprzedaży i marketingu. Największym atutem była optymalizacja procesów oraz wzrost wyników finansowych. Dotychczas zarządzała bardzo dużymi obiektami m.in hotelem Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya, St Petersburg z 1200 pokojami i centrum konferencyjnym dla 1500 gości.

Zarządzanie Radisson Blu Hotel Kraków to powrót do korzeni - marki Radisson Blu, w której Lidia Wiszniewska rozpoczynała swoją karierę hotelarza. - Z ogromną przyjemnością obejmuję stanowisko dyrektora generalnego Radisson Blu Hotel Kraków. Bardzo cieszy mnie przyjazd do tego miasta, perspektywa kierowanie tak dojrzałym zespołem i mam nadzieje, że moje doświadczenie będzie mieć pozytywne przełożenie i wspomoże w osiąganiu jeszcze lepszych wyników - mówi Lidia Wiszniewska, General Manager Radisson Blu Hotel Kraków.

Radisson Blu Hotel Kraków funkcjonuje na rynku już o 11 lat. Ma ugruntowaną pozycję i dobre opinie zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej. Obiekt dysponuje 196 pokojami, 8 salami konferencyjnymi, dwoma restauracjami oraz barem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.