×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Lidia Fido w zarządzie Gothaer TU

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 3 lip 2017 10:10

Rada Nadzorcza Gothaer TU powołała Lidię Fido na stanowisko członka zarządu, powierzając jej odpowiedzialność za obszar finansów spółki.

Lidia Fido w zarządzie Gothaer TU
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

– Chciałbym pogratulować Lidii Fido nominacji na członka zarządu Gothaer TU. Jestem przekonany, że dzięki jej doświadczeniu, będzie ogromnym wzmocnieniem zespołu w Polsce. Życzę pani Lidii Fido wielu sukcesów i satysfakcji w nowej roli w Grupie Gothaer – komentuje dr Christopher Lohmann, przewodniczący rady nadzorczej GTU.

– Cieszę się, że Lidia Fido rozpoczyna współpracę z Gothaer i wzmocni nasz zespół swoim doświadczeniem w zarządzaniu finansami. W trakcie swojej ponad dwudziestoletniej kariery menedżerskiej udowodniła, że potrafi zapewnić najwyższe standardy w obszarze finansów i procesów zarządczych w kierowanych przez nią spółkach – mówi Anna Włodarczyk-Moczkowska, prezes Gothaer TU.

Lidia Fido, w ostatnich latach swoją karierę zawodową realizowała z sukcesem jako dyrektor pionu finansów – członek zarządu w Link4 TU, odpowiadając za sprawy finansowe, rachunkowe, aktuarialne oraz administracyjne. Na stanowisku dyrektora finansowego w funkcji członka zarządu pracowała wcześniej w Amplico Life, sprawując również nadzór nad obszarami rachunkowości oraz sprawozdawczości finansowej, a także przygotowywaniem analiz rentowności produktów i efektywności projektów. Była też dyrektorem finansowym oraz członkiem zarządu w AIG Powszechnym Towarzystwie Emerytalnym. Karierę rozpoczęła w Banku Inicjatyw Gospodarczych BIG.

Ukończyła Wydział Finansów i Statystyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz podyplomowe studia na kierunkach Strategiczne Zarządzanie Marketingowe oraz Zarządzanie Ryzykiem w Instytucjach Finansowych na tej samej uczelni.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Lidia Fido w zarządzie Gothaer TU

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA