Lidia Cieślak i Łukasz Gabler w zespole MSLGroup

We wrześniu zespół agencji MSLGroup powiększył się o dwóch konsultantów, którzy wzmocnili korporacyjne struktury firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Lidia Cieślak i Łukasz Gabler w zespole MSLGroup

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

26 wrz 2016 9:58


Lidia Cieślak dołączyła do zespołu corporate & healthcare MSLGroup. Cieślak jest doradcą i menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w komunikacji. Prowadziła projekty i doradzała klientom w zakresie komunikacji korporacyjnej, marki i produktu, edukacji, kryzysu, komunikacji wewnętrznej i B2B.

Wcześniej pełniła m.in. funkcje: dyrektora PR i członka zarządu oraz  PR & marketing managera w firmach i agencjach PR. Cieślak prowadziła i nadzorowała kampanie m.in. na polach: FMCG, farmacja Rx i OTC, przemysł i energetyka, retail i nieruchomości, kultura i edukacja,  a także finanse.

Wykształcenie zdobywała m.in. na wydziale PR oraz marketingu i zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w szkole strategii marki w Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR oraz na studiach w zakresie coachingu. Prywatnie miłośniczka sztuki rysunku, kolażu i kultury Japonii.

W MSLGroup jako account director odpowiadać będzie za rozwój obszaru i doradztwo z zakresu profilaktyki, terapii i ochrony zdrowia.

Łukasz Gabler dołączył do zespołu public affairs MSLGroup. Gabler posiada ośmioletnie doświadczenie w dyplomacji oraz administracji publicznej. Poprzednio pracował  w Ambasadzie RP w Londynie oraz Kopenhadze pełniąc odpowiednio funkcje wicekonsula oraz konsula. Współpracował z Komisją Europejską oraz realizował projekty z zakresu rynku pracy dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu w Linkoping. W MSLGroup w charakterze doradcy wesprze zespół public affairs.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.