Liczne awanse w Deloitte

• Do grona partnerów Deloitte awansowało aż siedmioro doświadczonych specjalistów.
• W dziale doradztwa podatkowego są to Ewa Grzejszczyk i Robert Nowak, a w dziale konsultingu - Magdalena Jończak, Radosław Kubaś, Przemysław Szczygielski i Paweł Kwiatkowski.
• Z kolei do działu audytu awansował Paweł Nowosadko.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Liczne awanse w Deloitte

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

21 lip 2016 10:16


- Deloitte dynamicznie się rozwija, stąd tak duża liczba nowych partnerów. Doceniamy kompetencje naszych długoletnich pracowników, którzy w swoich dziedzinach stali się ekspertami. Dlatego jestem niezwykle szczęśliwy, że nasi koledzy, z którymi mamy przyjemność pracować od wielu lat, na nowych stanowiskach będą mogli jeszcze skuteczniej i efektywniej dzielić się z klientami swoją wiedzą i doświadczeniem – mówi Marek Metrycki, partner zarządzający Deloitte.

Ewa Grzejszczyk, która została partnerem w dziale doradztwa podatkowego jest prawnikiem i licencjonowanym doradcą podatkowym z ponad jedenastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w projektach z zakresu M&A, międzynarodowych problemach podatkowych, szczególnie w strukturyzacji podatkowej przejęć. Kierowała pracami w zakresie badania podatkowego due diligence oraz strukturyzacji przy największych transakcjach w Polsce i Europie Środkowej.

W tym samym dziale nowym partnerem został również Robert Nowak. Nowak jest licencjonowanym doradcą podatkowym, posiada także tytuł MBA. Pracuje w Deloitte od 2002 roku w zespole business tax świadczącym usługi dla firm z różnych sektorów gospodarki, w tym z sektora TMT. Specjalizuje się w doradztwie firmom z zakresu podatku CIT, w szczególności w zakresie restrukturyzacji biznesowych i właścicielskich.

Czytaj też: Kwiecień, Deloitte: Organizacja nie jest "własnością" jednego pokolenia

W dziale konsultingu jest czworo nowych partnerów: Magdalena Jończak, Radosław Kubaś, Przemysław Szczygielski i Paweł Kwiatkowski.

Magdalena Jończak zarządza działem doradztwa strategicznego dla branży dóbr konsumenckich i przemysłowych. Ma ponad dwie dekady doświadczeń zarówno w konsultingu jak i biznesie. Jej specjalizacją są strategie rentownego wzrostu, zarządzanie cenami i marżami oraz podnoszenie efektywności działań marketingowych i sprzedażowych.

Jończak uzyskała dyplom z wyróżnieniem w dziedzinach zarządzania strategicznego, marketingu i handlu zagranicznego oraz ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada dyplom magistra psychologii Uniwersytetu SWPS. Jest członkiem stowarzyszeń branżowych: ACCA, APICS, PPS oraz CSCP.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.