Do kadry zarządzającej firmy T‑Mobile Polska dołącza Kuba Pancewicz - ekspert z 20-letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. Wraz z początkiem listopada obejmie on stanowisko dyrektora zarządzania terminalami i łańcuchem dostaw w T‑Mobile.

Pancewicz, wraz z zespołem, będzie w pełni odpowiedzialny za cały proces i strategię zarządzania urządzeniami zarówno dla obszaru B2C, jak i B2B. Będzie on odpowiedzialny za wprowadzanie ciągłych innowacji w naszym portfolio i zapewnianie naszej firmie najwyższego możliwego zwrotu z inwestycji (przy współpracy z departamentem zakupów).
W tym nowo utworzonym departamencie Pancewicz będzie również kierował wszystkimi procesami łańcucha dostaw dla T‑Mobile Polska, w tym zarządzaniem zapasami, logistyką, zwrotami, naprawami, magazynowaniem i dostawą do klientów. W tej roli skoncentruje się na ulepszeniu naszych procesów operacyjnych, aby osiągnąć nowy poziom doskonałości operacyjnej i doświadczenia klienta.
Czytaj też: Kevin Turpin nowym dyrektorem w Colliers International
Zanim dołączył do T‑Mobile, Pancewicz pełnił funkcję dyrektora generalnego na Polskę i południową-wschodnią Europę w Motorola, Lenovo. W czasie swojej długoletniej kariery pracował w różnych obszarach sektora telekom, zarówno w Polsce jak i za granicą, z czego przez blisko 16 lat był związany z firmą Nokia.
Czytaj też: Marcin Niczyporuk dyrektorem ds. technologii, AI i rozwiązań chmurowych w intive
Współpracował przy wielu fuzjach i przejęciach. Był odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie produktami oraz zarządzanie i procesy restrukturyzacji organizacji. Posiada szerokie doświadczenie i wiedzę w sprzedaży i rozwoju produktu.
Jest absolwentem Informatyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.


KOMENTARZE (0)