Krzysztof Zawadzki prokurentem w Tauronie

Zarząd Tauron Polska Energia zdecydował 6 października o udzieleniu prokury Krzysztofowi Zawadzkiemu, byłemu wiceprezesowi spółki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Krzysztof Zawadzki prokurentem w Tauronie

PODZIEL SIĘ


Autor: JP/mat.pras.

9 paź 2015 8:59


- Tauron jest zaangażowany w wiele projektów inwestycyjnych, które wymagają pozyskania finansowania. Mam nadzieję, że wkrótce rada nadzorcza powoła nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Wierzę, że Krzysztof Zawadzki będzie odpowiednim wsparciem w wielu istotnych sprawach związanych z rozwojem grupy Tauron – informuje Jerzy Kurella, prezes zarządu Tauron Polska Energia.

Krzysztof Zawadzki – w branży energetycznej pracuje od 1996 roku. Karierę rozpoczął w Elektrowni Łagisza w Będzinie w pionie ekonomiczno-finansowym, był zastępcą głównego księgowego w Południowym Koncernie Energetycznym.

Przez dwa lata, do sierpnia 2009 r., zajmował stanowisko dyrektora departamentu rachunkowości i podatków – głównego księgowego w Tauron Polska Energia. Był wiceprezesem zarządu Taurona od sierpnia 2009 r. do 1 października 2015 r. Jest ekonomistą po katowickiej Akademii Ekonomicznej. Absolwent studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.