Krzysztof Witoń stracił fotel prezesa Hawe

Gorące zmiany w zarządzie spółki Hawe - Krzysztof Witoń został odwołany ze stanowiska prezesa firmy. Na jego miejsce rada nadzorcza powołała Piotra Kubaszewskiego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Krzysztof Witoń stracił fotel prezesa Hawe

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

11 wrz 2014 14:17


Na razie spółka zajmująca się budową sieci światłowodowych, nie wyjaśniła, jaki jest powód tej nagłej zmiany kadrowej (informacja o niej została podana wczoraj, późnym wieczorem).Były już prezes Hawe, Krzysztof Witoń  ma 55 lat i ukończył University of Maryland. Do Hawe przeszedł z Telekomunikacji Polskiej.

Tymczasem nowy prezes zasiadał już w zarządzie spółek z grupy Hawe w latach 2006 - 2008 oraz 2009 -2011.

Piotr Kubaszewski posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalności zarządzanie. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania The Polish Open University w Warszawie oraz studium podyplomowego z zakresu analizy finansowej na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

W 2002 roku otrzymał Dyplom Master of Business Administration w Wyższej Szkole Zarządzania The Polish Open University w Warszawie oraz Uniwersytetu Oxford Broox w Londynie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Barbara Lesniowska-Hadingerova 2016-08-20 10:09:02

Krzyš jest czlowiek na poziomie .ale wszystko robi ta ludzka zazdrošč.Krzysiu pozdrawiam serdecznie iTwoje rodzice z Jablonca nad nisou

e.w 2015-01-30 01:23:22

Krzyś co tak biedaku zmieniasz te stanowiska, z płatka na łatek, co przyszła kryska na Matyska? a ta Pani obok ciebie to nawet bardzo podobna do EWY ,myślę, że nie zapomniałeś i może to są skutki tej twojej drogi w krzywym życiorysie , cwaniactwa? Krzywda ludzka wraca jak bumerang z siła tysiąc krotnie większą. Może teraz się zapiszemy na ten kurs do MacDonalda,może teraz ten czas na ten twój wspaniały wspólny biznes zrobimy kesch, w życiu tylko się liczy kesch w kieszeni nie na papierze tak mnie uczyłeś ,tak i do grobu zapędziłeś. Dziękuje ,powodzenia Osądzać nie będę tylko czekam na zwrot pieniędzy.....