PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Krzysztof Sobieraj dyrektorem sprzedaży w PlusBanku

  • Justyna Koc
    jk
  • 22 sie 2017 16:35

Krzysztof Sobieraj objął stanowisko dyrektora departamentu zarządzania sprzedażą w PlusBanku. Jednocześnie będzie sprawował funkcję dyrektora centrum sprzedaży agencyjnej.

Krzysztof Sobieraj dyrektorem sprzedaży w PlusBanku
Adobe Stock
REKLAMA

Krzysztof Sobieraj jest doświadczonym menadżerem z 22-letnim stażem w bankowości, w tym w strukturach PlusBanku od 1999 roku, gdzie był odpowiedzialny za współtworzenie strategii rozwoju banku oraz wdrażanie metodologii zarządzania projektowego. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu rozwojem oferty produktowej banku dla klientów detalicznych i instytucjonalnych, a także w projektowaniu i organizowaniu struktur sprzedaży.

Przez ostatnie 9 lat pełnił funkcję dyrektora centrum sprzedaży agencyjnej, gdzie odpowiadał za zarządzanie siecią sprzedaży agencyjnej oraz za utrzymanie relacji z podmiotami sieci zewnętrznej. W ostatnich latach był jednym z liderów programu uruchomienia PlusBanku i wdrożenia sprzedaży produktów banku w sieci Plus i Cyfrowego Polsatu.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Po objęciu obowiązków dyrektora departamentu zarządzania sprzedażą jest odpowiedzialny za zarządzanie sprzedażą wszystkich produktów detalicznych banku w kanałach oddziałowym i agencyjnym, w tym także poprzez sieć punktów obsługi sprzedaży Polkomtela i Cyfrowego Polsatu.

Zanim rozpoczął karierę w PlusBanku, pracował w biurach maklerskich Pekao i Banku Handlowego w Warszawie, posiada licencję maklera papierów wartościowych. Wcześniej, w Banku Energetyki doradzał spółkom z sektora elektroenergetycznego w zakresie pozyskiwania finansowania i prywatyzacji.

Jest absolwentem studiów podyplomowych z bankowości inwestycyjnej London Guildhall University oraz Uniwersytetu Gdańskiego, a także studiów podyplomowych z bankowości ukończonych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i studiów podyplomowych z funduszy emerytalnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest również magistrem wydziału geologii Uniwersytetu Warszawskiego.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Krzysztof Sobieraj dyrektorem sprzedaży w PlusBanku

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA