Krzysztof Skarbek dyrektorem sprzedaży w Uniqa

Krzysztof Skarbek został powołany na stanowisko dyrektora departamentu sprzedaży sieci agencyjnej Uniqa. Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Zalegę, który zdecydował się przejąć zarządzanie rodzinną firmą.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Krzysztof Skarbek dyrektorem sprzedaży w Uniqa

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

19 paź 2015 9:44


Krzysztof Skarbek z rynkiem ubezpieczeń związany od 1994 roku. Doświadczenie w zarządzaniu zdobywał budując oddział Warta Vita w Lublinie. Przez wiele lat związany był z sektorem ubezpieczeń na życie jako dyrektor sprzedaży produktów korporacyjnych oraz ubezpieczeń indywidualnych (m.in. w Nordea, Credit Suisse/AXA, Compensa). Jako dyrektor sprzedaży agencyjnej uczestniczył we wprowadzaniu na polski rynek marki Proama. Bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy w Uniqua był dyrektorem sprzedaży detalicznej Gothaer.

Sieć własna Uniqa składa się z 15 oddziałów, 51 przedstawicielstw, 55 agencji generalnych oraz 140 agencji Uniqa.

Nowy szef sprzedaży posiada zarówno doświadczenie we współpracy z siecią wyłączną, multiagentami, jak i brokerami. Kierując departamentem rozwoju produktów Axa zdobył praktykę w zarządzaniu produktami i ocenie ryzyka. Jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Jego hobby to narciarstwo i fotografia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

5 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Agent 2017-02-02 08:52:29

Widać że dyr. Skarbek lubi ciągle nowe wyzwania. Czy jest już spalony w sprzedaży czy jeszcze ktoś go zatrudni?

Anna Stecko 2016-11-30 16:19:43

Miałam przyjemność pracować z dyr. Skarbkiem w Compensie w latach 2010-2011 . Jest to najbardziej kompetentny, charyzmatyczny i "zyciowy" dyrektor z jakim współpracowałam przez 18 lat swojej działalności w ubezpieczeniach . Od 16 lat pracuje / pracowałam na dyrektorsko-kierowniczo-szkoleniowych stanowiskach w Szczecinie i przez swoje całe zycie zawodowe "musiałam" łączyć interesy podleglych mi oddziałów i "górki z Warszawy" . Nasza współpraca zakończyła sie z chwila kiedy to ja zostałam "wyłowiona" i stałam sie "górką z Warszawy". Współprace z dyr. Skarbkiem wspominam jako jeden z najlepszych okresów w zyciu zawodowym pod względem miedzyludzkich relacji zawodowych .

Agent 2016-01-29 11:01:40

Dla nieświadomych pod nickiem Agent pisze o sobie K Skarbek we własnej osobie. Piękna laurka, Panie Skarbek.