PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Krzysztof Nowicki z Grupy Lotos członkiem zarządu PKN Orlen

  • Autor: PAP/AT
  • 25 sie 2022 12:45

Krzysztof Nowicki z Grupy Lotos został powołany do składu zarządu PKN Orlen - podał w czwartek Orlen. Nowy członek zarządu zacznie pełnić funkcję 1 września br.

Krzysztof Nowicki z Grupy Lotos członkiem zarządu PKN Orlen
Krzysztof Nowicki został nowym członkiem zarządu PKN Orlen (fot. mat. pras.)
REKLAMA
  • Rada Nadzorcza PKN Orlen powołała do składu zarządu Krzysztofa Nowickiego od dnia 1 września br.
  • Krzysztof Nowicki złożył pisemne oświadczenie, że z chwilą objęcia funkcji w zarządzie PKN Orlen nie będzie wykonywać innej działalności będącej konkurencyjną wobec spółki ani też nie będzie wspólnikiem konkurencyjnej spółki
  • Nowicki nie będzie też uczestniczyć w innych konkurencyjnych osobach prawnych jako członek ich organów. Złożył również oświadczenie, że nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych.

Krzysztof Nowicki w zarządzie PKN Orlen

Na posiedzeniu Rada Nadzorcza PKN Orlen powołała do składu zarządu Krzysztofa Nowickiego od dnia 1 września br. - przekazała spółka.

Podała, że Nowicki złożył pisemne oświadczenie, że z chwilą objęcia funkcji w zarządzie PKN Orlen nie będzie wykonywać innej działalności będącej konkurencyjną wobec spółki ani też nie będzie wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej, osobowej, kapitałowej, jak również nie będzie uczestniczyć w innych konkurencyjnych osobach prawnych jako członek ich organów. Złożył również oświadczenie, że nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Krzysztof Nowicki ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbył także studia podyplomowe w zakresie prawa spółek na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada tytuł zawodowy radcy prawnego.

W 2010 r. Nowicki został dyrektorem Departamentu Prawnego w PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., a następnie wiceprezesem zarządu do spraw korporacyjnych i zarządzania majątkiem.

W 2016 r. objął stanowisko prezesa zarządu Lotos Oil. W latach 2018-2020 dodatkowo pełnił funkcję dyrektora ds. korporacyjnych Grupy Lotos, a od 2020 r. dyrektora ds. strategii i relacji inwestorskich Grupy Lotos. Był także przewodniczącym Rady Nadzorczej Lotos Asfalt, Lotos Infrastruktura oraz RCEkoenergia. Od stycznia 2021 r. do końca lipca 2022 r. był wiceprezesem zarządu ds. fuzji i przejęć Grupy Lotos.

Połączenie PKN Orlen i Grupy Lotos

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Krzysztof Nowicki z Grupy Lotos członkiem zarządu PKN Orlen

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA