×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Krzysztof Marzyński nowym partnerem w kancelarii Crido Legal

Do kancelarii prawnej Crido Legal dołączył radca prawny Krzysztof Marzyński, który będzie pełnił funkcję partnera odpowiedzialnego za praktykę prawa nieruchomości.

Krzysztof Marzyński nowym partnerem w kancelarii Crido Legal
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Marzyński będzie rozwijał doradztwo kancelarii w zakresie prawa nieruchomości i prawa budowlanego oraz zarządzał doświadczonym zespołem, który swoje kompetencje w obszarze sektora nieruchomości buduje z sukcesem od początku działalności Crido Legal.

Specjalizuje się w prawie nieruchomości, prawie budowlanym oraz szeroko pojętym prawie handlowym. Jego ponad 13-letnie doświadczenie zawodowe w doradztwie polskim i międzynarodowym klientom obejmuje prawne aspekty m.in. sprzedaży, kupna, wynajmu, zarządzania, finansowania czy restrukturyzacji nieruchomości komercyjnych, jak również tzw. alternatywnych aktywów, takich jak np. nieruchomości rolne, leśne czy mieszkania na wynajem.

Przed dołączeniem do zespołu Crido Legal Marzyński pracował w warszawskim biurze Dentons. Wcześniej zdobywał doświadczenie w Clifford Chance i firmie doradczej PwC. Od września 2017 jest Partnerem odpowiedzialnym za Praktykę Prawa Nieruchomości w Crido Legal.

- Od początku działalności Crido Legal konsekwentnie budujemy nasze kompetencje w zakresie prawa nieruchomości oraz budowlanego i z sukcesem realizujemy liczne projekty nieruchomościowe. Wraz z pozyskaniem do zespołu kolejnej doświadczonej osoby na stanowisko Partnera, mamy nadzieję jeszcze mocniej rozwinąć ten obszar w ramach Crido Legal. Tym bardziej, że istnieją synergie pomiędzy zespołem naszych prawników i doradców podatkowych z Crido Taxand, znanych z realizacji największych transakcji na rynku nieruchomości w Polsce - komentuje Jakub Ziółek, partner zarządzający w Crido Legal.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Krzysztof Marzyński nowym partnerem w kancelarii Crido Legal

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA