PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Krzysztof Łoś dyrektorem ds. sprzedaży bezpośredniej w Nationale-Nederlanden

  • Autor: AT
  • 10 mar 2017 9:35

• Krzysztof Łoś stanął na czele nowo powołanego departamentu sprzedaży bezpośredniej dla obszaru Bancassurance i Affinity w Nationale-Nederlanden.
• Nowy zespół będzie odpowiedzialny za współpracę oraz wykonanie umów z bankami oraz instytucjami niefinansowymi w zakresie sprzedaży przez kanały direct i digital.

Krzysztof Łoś dyrektorem ds. sprzedaży bezpośredniej w Nationale-Nederlanden
Krzysztof Łoś (fot.mat.prasowe)
REKLAMA

Bancassurance jest jednym z kluczowych obszarów rozwoju Nationale-Nederlanden. W związku z jego strategicznym znaczeniem, firma zdecydowała się rozbudować zespół, by móc odpowiedzieć na wyzwania i szybciej reagować na potrzeby partnerów biznesowych. Nowy dyrektor zajmuje się sprzedażą i marketingiem bezpośrednim już od ponad dziesięciu lat, w tym od siedmiu lat na stanowiskach kierowniczych w sektorze ubezpieczeniowym.

- Doceniamy doświadczenie Krzysztofa w zakresie sprzedaży zdalnej. Bardzo się cieszymy, że dołączył do zespołu Nationale-Nederlanden. Powołanie Departamentu Sprzedaży Bezpośredniej dla obszaru Bancassurance i Affinity pozwoli nam wzmocnić kompetencje we współpracy z partnerami bankowymi w ramach realizacji strategii multikanałowej dystrybucji naszych produktów – mówi Michał Hucał, Członek Zarządu ds. Marketingu w Nationale-Nederlanden.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Krzysztof Łoś ostatnio zajmował stanowisko Dyrektora Departamentu Marketingu Bezpośredniego w firmie MetLife. Jest absolwentem Instytutu Stosunków Międzynarodowych i Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Kontynuuje naukę na studiach MBA w Szkole Głównej Handlowej.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Krzysztof Łoś dyrektorem ds. sprzedaży bezpośredniej w Nationale-Nederlanden

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA