Krzysztof Lisiecki dołączył do Segro Logistics Park

Segro powiększył swój zespół o nowego pracownika. Krzysztof Lisiecki objął stanowisko property managera, odpowiedzialnego za zarządzanie inwestycjami Segro Logistics Park Poznań w Gądkach oraz Komornikach.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Krzysztof Lisiecki dołączył do Segro Logistics Park

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

24 lis 2014 17:54


Krzysztof Lisiecki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku prawo. Licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami uzyskał w 2010 roku.

Czytaj też: Paweł Hordyński nie jest już w zarządzie PKP Intercity

W toku całej kariery zawodowej związany z nieruchomościami - początkowo w obszarze obsługi prawnej procesów zarządzania nieruchomościami, później zarządzania publicznym zasobem nieruchomości. 

W zespole Segro Krzysztof Lisiecki opiekuje się dwoma parkami w rejonie Poznania: Segro Logistics Park Poznań, Gądki oraz Segro Logistics Park Poznań, Komorniki.

Czytaj też: Zabłocki oraz Kosmal odchodzą z PKW

- Zgodnie z przyjętą przez nas strategią, zarządzamy naszymi parkami we własnym zakresie. Zarządzanie nieruchomościami z poziomu właściciela jest korzystne dla najemców, którzy mogą zwrócić się bezpośrednio do nas ze wszystkimi sprawami dotyczącymi funkcjonowania obiektu - mówi Magdalena Szulc, dyrektor Segro na Europę Centralną.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.