PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Krzysztof Kmita w zarządzie Plast-Boksu

  • Autor: jm
  • 27 mar 2015 13:43

Do zarządu Plast-Boksu, producenta opakowań z tworzyw sztucznych, powołany został Krzysztof Kmita, dotychczasowy dyrektor finansowy spółki.

Krzysztof Kmita w zarządzie Plast-Boksu
Adobe Stock
REKLAMA

Po powołaniu do zarządu Krzysztofa Kmity, zarząd będzie działał w składzie trzyosobowym. Oprócz Krzysztofa Kmity zasiada w nim Grzegorz Pawlak - prezes Plast-Boksu oraz Andrzej Sadowski.

- Krzysztof Kmita to sprawny menedżer, który bardzo mocno zaangażowany jest w zarządzenie obszarem finansów w obu naszych spółkach, zarówno w Słupsku, jak i w Czernihowie na Ukrainie. Poprzez zarządzanie ryzykiem czy nadzorowanie kwestii realizacji wyników biznesowych już od dłuższego czasu wspiera zarząd w podejmowaniu strategicznych decyzji mających na celu konsekwentny rozwój firmy - mówi Grzegorz Pawlak, prezes Plast-Boksu.

Krzysztof Kmita z Plast-Boksem związany jest od 2008 roku. Funkcję dyrektora finansowego w słupskiej spółce pełni od 2012 roku, zaś od 2014 odpowiada również za finanse w Plast-Box Ukraina. W latach 2012-2013 w PTS Plast-Box zajmował stanowisko specjalisty ds. controllingu, a od 2008 do 2012 roku - analityka finansowego.

Wcześniej w latach 2004-2008 pracował w Centralnym Domu Maklerskim Pekao jako specjalista ds. obsługi klienta. Krzysztof Kmita jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, gdzie studiował zarządzanie finansami, a także rachunkowość. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim - controlling w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Na swoim koncie ma także liczne kursy i szkolenia, m.in. z zakresu budowania strategii firmy czy modelowania finansowego.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Krzysztof Kmita w zarządzie Plast-Boksu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA