Krzysztof Badowski i Maciej Korzeniowski już na pokładzie PwC

Do PwC dołączyło 19 osób z polskiego oddziału Roland Berger, z Krzysztofem Badowskim i Maciejem Korzeniowskim na czele - wcześniej partnerami Roland Berger w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Krzysztof Badowski i Maciej Korzeniowski już na pokładzie PwC

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

14 kwi 2014 8:55


Eksperci, którzy dołączyli do zespołu doradztwa biznesowego PwC z RB, specjalizują się w doradztwie strategicznym oraz usługach dla sektora FMCG oraz handlu detalicznego.

- Rozszerzenie polskiego zespołu o bardzo konkretne kompetencje pozwoliło nam zbudować przewagę praktycznie z dnia na dzień, a nasi klienci już od teraz uzyskują dostęp do umiejętności i doświadczeń nowych kolegów. A wszystko w ramach PwC, bez konieczności wdrażania kolejnych zespołów doradczych i współpracy z wieloma firmami - mówi Piotr Łuba, partner zarządzający działem doradztwa biznesowego PwC w Polsce.

O zmianie informowaliśmy również wcześniej: Zmiana barw pracowników Roland Bergera - przechodzą do PwC

W PwC Krzysztof Badowski stanie na czele zespołu dóbr konsumenckich i handlu detalicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, analogicznie do roli pełnionej w Roland Berger Strategy Consultants. Dodatkowo będzie także liderem grupy doradztwa strategicznego na polskim rynku, która ma za zadanie wspomagać dział transakcji PwC w zakresie doradztwa strategicznego na etapie przed- i potransakcyjnym.

Krzysztof posiada 15-letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym - poza Roland Berger Strategy Consultants, gdzie był partnerem zarządzającym, pracował także w Kolaja&Partners i KPMG. Z Roland Berger związany był 7 lat, kierował projektami doradczymi dla czołowych firm FMCG oraz detalistów na polskim rynku, a także w Rosji, na Ukrainie i w Czechach.

Posiada również doświadczenie we współpracy z funduszami private equity oraz w doradztwie transakcyjnym. Krzysztof Badowski jest absolwentem studiów MBA na Kellogg School of Management oraz Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.

Maciej Korzeniowski w PwC wzmocni praktykę doradztwa w zakresie transformacji przedsiębiorstw w Centralnej i Wschodniej Europie oraz wejdzie w skład zespołu oferującego usługi dla klientów z sektorów: elektroenergetyka i sektor paliwowy. Posiada 15-letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym, w tym m.in. w transformacji przedsiębiorstw, zmianach modeli operacyjnych i tworzeniu nowych strategii dla firm z sektora energetycznego, paliwowego, telekomunikacyjnego oraz mediów. Doradzał także funduszom private equity w transakcjach.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.