×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Krystian Kamyk i Marcin Okoński awansują w Kearney

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 10 mar 2022 15:59

Międzynarodowa firma doradztwa strategicznego Kearney powiększyła zespół. Partnerem odpowiedzialnym za biuro w Warszawie został Krystian Kamyk. Stanowisko partnera zarządzającego biurem firmy w Rumunii objął Marcin Okoński, który będzie kontynuował działalność zarówno w Polsce, jak i w Rumunii.

Krystian Kamyk i Marcin Okoński awansują w Kearney
Marcin Okoński (fot. Kearney)
REKLAMA

Krystian Kamyk zaczynał swoją karierę zawodową w banku, a następnie butiku konsultingowym. Współpracę z Kearney rozpoczął w 2009 roku. Obecnie odpowiada przede wszystkim za rozwój Kearney w Polsce oraz opiekę nad kluczowymi klientami zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Krystian Kamyk (fot. Kearney)
Krystian Kamyk (fot. Kearney)

 Specjalizuje się w programach transformacji strategicznej dla przedsiębiorstw, a szczególnie w tematach związanych ze strategiami wzrostu, fuzjami i przejęciami oraz transformacją kosztową. Poza Polską pracował m.in. w Australii, Wielkiej Brytanii, Indonezji, Niemczech, Francji, Rumunii, Chorwacji i na Ukrainie.

Marcin Okoński, który z Kearney współpracuje od 2008 roku, ma kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie strategicznym i operacyjnym. Budował i realizował strategie wzrostu oraz zwiększania efektywności marketingu i sprzedaży dla kluczowych międzynarodowych korporacji.

Doradza funduszom inwestycyjnym w istotnych transakcjach na rynkach CEE: od nabycia spółek, poprzez ich transformację, aż po wsparcie procesu sprzedaży. Współpracuje również z klientami z sektora FMCG, handlu detalicznego oraz branży Oil&Gas. Jest ekspertem w dziedzinie transformacji strategicznej (zarządzania zmianą) i integracji przedsiębiorstw. Pracował w ponad 20 krajach świata, a od początku roku 2022 odpowiada za rozwój biura w Bukareszcie.

Kearney to działająca od 1926 roku firma konsultingowa, posiadająca obecnie sieć ponad 60 biur zlokalizowanych w ponad 40 krajach. Zapewnia strategiczne doradztwo największym na świecie przedsiębiorstwom, agencjom rządowym oraz organizacjom non-profit. W Polsce Kearney jest obecny od 1990 roku, a od roku 1996 ma swoje oficjalne biuro w Warszawie. Na rynku polskim specjalizuje się w doradztwie strategicznym dla takich branż, jak m.in. finanse i bankowość, handel i dobra konsumenckie, telekomunikacja, energetyka, przemysł ciężki (chemia i górnictwo) oraz transport i logistyka (lotnictwo i kolejnictwo).

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Krystian Kamyk i Marcin Okoński awansują w Kearney

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA