×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Kopczyńska, Pawłowska i Wasiak dołączyły do zespołu Kamikaze

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 14 lut 2022 15:41

Agencja kreatywna Kamikaze wzmacnia zespół obsługi klienta, do którego dołączają 3 osoby. Dwie z nich wracają do agencji, w której już kiedyś pracowały.

Kopczyńska, Pawłowska i Wasiak dołączyły do zespołu Kamikaze
Natalia Kopczyńska (fot. Kamikaze)
REKLAMA

Natalia Kopczyńska w Kamikaze pracowała od 2014 r. do 2018 r., kiedy zajmowała stanowisko account directora. Wtedy przeszła na dłuższy urlop macierzyński, w czasie którego pracowała poza Kamikaze, przy realizacji dwóch prywatnych projektów: współorganizowała Festiwal Restaurant Week w Łodzi oraz uczestniczyła w pracach nad portalem Łódź Smakuje.

Obecnie wróciła do agencji i na stanowisku account directora będzie kierowała zespołem obsługi klienta i koordynowała prace dla dwóch klientów: L’Oreala i Kauflanda.

Karierę w branży reklamowej zaczynała w agencji energe21, gdzie nadzorowała prace dla takich klientów jak m.in. Drogerie Natura, Bayer i studio filmowe Se-ma-for.

Karolina Pawłowska jest kolejną osobą, która powraca do agencji Kamikaze, w której pracowała przez 3 lata, do 2018 r. (obejmowała wtedy stanowisko account executive). Przed ponownym dołączeniem do agencji pracowała ostatnio dla Radisson Blu Hotel & Residences na stanowisku PR & marketing specialist.

Karolina Pawłowska (fot. Kamikaze)
Karolina Pawłowska (fot. Kamikaze)

Obecnie w Kamikaze objęła stanowisko account manager. Podczas wcześniejszej pracy w Kamikaze w latach 2015-2018, pracowała z takimi klientami jak m.in.: L’Oreal, McCormick, Skanska, Spontex, Obsessive.

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Nauk o Wychowaniu, Pedagogika Rewalidacyjna oraz Podyplomowych Studiów Marketingu Internetowego w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.

Do Kamikaze dołącza również całkowicie nowa osoba: Anita Wasiak, która obejmując stanowisko account executive zajmie się przede wszystkim zarządzaniem globalnym projektem marki Semilac na rynku niemieckim. Do jej obowiązków będzie należała bezpośrednia praca z zespołem projektowym i klientem oraz współpraca z influencerami.

Anita Wasiak (fot. Kamikaze)
Anita Wasiak (fot. Kamikaze)
Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Kopczyńska, Pawłowska i Wasiak dołączyły do zespołu Kamikaze

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA