Konrad Tajduś nowym prezesem Orlen Południe

Rada nadzorcza spółki Orlen Południe na posiedzeniu w dniu 9 listopada 2015 roku przyjęła rezygnację Krzysztofa Zdziarskiego z funkcji prezesa, jednocześnie powołując na to stanowisko Konrada Antoniego Tajdusia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Konrad Tajduś nowym prezesem Orlen Południe

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

13 lis 2015 8:27


Konrad Tajduś związany jest z grupą kapitałową Orlen od 2011 roku. Pracę rozpoczął na stanowisku dyrektora ds. optymalizacji procesów w spółce Unipetrol RPA, a następnie sprawował funkcję członka zarządu i dyrektora ds. ogólnych w spółce Ceska Rafinerska. Od stycznia 2014 r. zajmował stanowisko prezesa spółki Orlen Eko.

Jak poinformował PKN Orlen, Krzysztof Zdziarski pozostaje natomiast na stanowisku dyrektora wykonawczego ds. produkcji rafineryjnej PKN Orlen.

Od 10 listopada 2015 roku, zarząd Orlen Południe pracuje w następującym składzie: Konrad Tajduś - prezes, Grzegorz Salamon, Paweł Stawarz, Krzysztof Topolski - członkowie zarządu.

Spółka Orlen Południe rozpoczęła działalność w styczniu 2015 r. w wyniku połączenia Rafinerii Trzebinia, Rafinerii Nafty Jedlicze, Fabryki Parafin Naftowax i Zakładowej Straży Pożarnej. Działalność firmy koncentruje się na produkcji i sprzedaży biopaliw i biokomponentów, parafin oraz rozpuszczalników.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.