Konieczek, Borek, Krzemiński i Duczyński w zarządzie Newagu

Dobiegła końca kadencja dotychczasowego zarządu NEWAG. 1 czerwca rada nadzorcza i zarząd spółki uzyskali absolutorium Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Konieczek, Borek, Krzemiński i Duczyński w zarządzie Newagu

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl (RS)

2 cze 2015 12:21


Uchwałą Rady Nadzorczej powołano nowy Zarząd kolejnej kadencji w skład którego weszli: Zbigniew Konieczek - prezes zarządu, dyrektor naczelny, Bogdan Borek - wiceprezes zarządu, dyrektor finansowy, Bartosz Krzemiński - wiceprezes zarządu, dyrektor ds. produkcji i operacji, Maciej Duczyński - wiceprezes zarządu, dyrektor ds. marketingu i rozwoju - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

Wiesław Piwowar związany z Newagiem od 1978 roku, z przyczyn osobistych, zrezygnował z ubiegania się o kolejną kadencję. Jak poinformował Radę Nadzorczą, spółka jest bardzo dobrze przygotowana do zmiany pokoleniowej.

“Przez ostatnie pół roku ściśle współpracowałem z Bartoszem Krzemińskim, wprowadzając go we wszystkie moje obowiązki - powiedział Wiesław Piwowar - Zostawiam Spółkę w dobrych rękach, młodego, sprawnego managera, który od początku swojej kariery zawodowej związany jest z sektorem produkcji pojazdów szynowych i ma na tym polu wiele znaczących osiągnięć. Jestem przekonany, że swoimi pomysłami, entuzjazmem i energią wprowadzi Newag na nowe tory możliwości”- dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.