Kompania Węglowa: Małgorzata Dec-Kruczkowska na czele rady nadzorczej

Walne zgromadzenie KW dokonało zmian w radzie nadzorczej spółki. Nową przewodniczącą rady została Małgorzata Dec-Kruczkowska. Marian Turek, dotychczasowy przewodniczący rady nadzorczej Kompanii Węglowej pozostał w składzie jej członków.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kompania Węglowa: Małgorzata Dec-Kruczkowska na czele rady nadzorczej

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (Jerzy Dudała)

wnp.pl

26 lis 2014 12:16


Walne zgromadzenie odwołało ze składu rady Klemensa Ścierskiego i Ryszarda Borowieckiego oraz powołało w skład rady Krzysztofa Sędzikowskiego.

Czytaj też: Kompania Węglowa ogłasza konkurs: Nowy prezes poszukiwany

W radzie, na czele której stanęła Małgorzata Dec-Kruczkowska, znaleźli się również: Marian Turek, Janusz Michalski, Krzysztof Sędzikowski, Henryk Nastalski, Elwira Gross-Gołacka, Paulina Wiktorska, Jarosław Bełdowski i Marek Bryx.

Małgorzata Dec-Kruczkowska pełni funkcję dyrektora departamentu analiz w Ministerstwie Skarbu Państwa i jest przewodniczącą rady nadzorczej Agencji Rozwoju Przemysłu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

qwerty 2015-01-26 14:32:14

Jak można w wieku 35lat ,a więć 10 lat po studiach być na tak wysokim stanowisku i być w tylu radach nadzorczych . Mając takich geniuszy powinniśmy być największą potegą swiata. Chociąż w jej wieku i młodszym tacy geniusze jak Aleksander wielki .Gen Pattonteż byli ,i żle skończyli

yes yess yess 2015-01-25 20:15:53

Kim jest ta pani i co zrobila ze sie znalazla na tym stanowisku? Moze ktos podpowie?