Knight Frank: Chmielak, Ochnik-Kalinowska i Potts awansowali

Do grona partnerów w polskim zespole Knight Frank dołączył Grzegorz Chmielak, dyrektor Działu Wycen. Ponadto dwie osoby awansowały na stanowisko Associate Director: Justyna Ochnik-Kalinowska w Dziale Wycen oraz Hamish Potts w Dziale Reprezentacji Najemcy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Knight Frank: Chmielak, Ochnik-Kalinowska i Potts awansowali

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

6 lip 2015 12:35


W Dziale Reprezentacji Właściciela cztery osoby awansowały na stanowisko starszego negocjatora: Marta Mądry (oddział we Wrocławiu), Karol Grejbus (Warszawa), Maciej Skubiszewski (Warszawa), Szymon Więcek (Poznań).

Grzegorz Chmielak posiada ponad 18-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Od 2011 roku kieruje Działem Wycen Nieruchomości w Knight Frank w Polsce. Wcześniej zdobył doświadczenie w bankach oraz w firmach doradczych na rynku polskim, czeskim oraz słowackim. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych na Sheffield Hallam University (opracowywanie wycen i zarządzanie nieruchomościami). Posiada licencję rzeczoznawcy majątkowego nr 3064. Jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS). Posiada certyfikat CIS HypZert (MLV), REV. Uzyskał ponadto tytuł MBA w ramach wspólnego programu studiów Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu i National Louis University.

Justyna Ochnik-Kalinowska jest absolwentką Wydziału Inżynierii Budowlanej i Sanitarnej Politechniki Lubelskiej oraz studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej z zakresu szacowania nieruchomości. Jest dyplomowanym rzeczoznawcą majątkowym (licencja nr 4096). W Knight Frank pracuje od 2001 roku. Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w zakresie szacowania nieruchomości oraz badań due diligence. Przez ostatnie lata zajmowała się koordynacją wycen portfeli nieruchomości komercyjnych, jak i mieszkaniowych, zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Hamish Potts to absolwent Metropolitan University of Leeds. W 2008 roku dołączył do polskiego zespołu Knight Frank. Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu zarówno deweloperów, właścicieli, jak i najemców podczas negocjacji umów najmu. Jest odpowiedzialny za kontakty z globalnymi klientami grupy Knight Frank. Doradzał m.in. takim firmom jak Nokia, Moneygram, Siemens Enterprise Communications, Moet Hennessy, ConocoPhillips, Waters, McCormick, Łaszczuk & Wspólnicy, Spengler Fox (Grafton Group), ACE European Group, Travelport, Aspentech, LDS, Haldon.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.