Kim jest nowy wiceprezes Energi ds. korporacyjnych?

Grzegorz Ksepko, powołany niedawno na stanowisko wiceprezes Energi ds. korporacyjnych, to doświadczony prawnik, który m.in. opracowywał projekty rozporządzeń ministra rozwoju regionalnego z zakresu pomocy publicznej - wynika z komunikatu Energi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kim jest nowy wiceprezes Energi ds. korporacyjnych?

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

5 lut 2016 20:15


Energa podała informacje na temat Grzegorza Ksepko, który na początku tego tygodnia został powołany przez radę nadzorczą spółki na stanowisko wiceprezesa zarządu ds. korporacyjnych.

Grzegorz Ksepko to absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (2001). W 2004 roku ukończył aplikację prokuratorską w Prokuraturze Okręgowej w Gdańsku oraz zdał egzamin prokuratorski. W listopadzie 2005 roku uzyskał wpis na listę adwokatów. W lipcu 2006 roku został partnerem (wspólnikiem) Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy. W listopadzie 2010 roku uzyskał status senior partnera, obejmując tym samym stanowisko wyższego szczebla kierowniczego.

Grzegorz Ksepko w praktyce prawniczej specjalizował się przede wszystkim w prawie spółek handlowych, obsłudze przedsiębiorców, prawie karnym, karno-skarbowym, cywilnym, administracyjnym oraz w zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem sektora naftowego i energetycznego. Obsługiwał również innych przedsiębiorców, także w zakresie doradztwa w obszarze szeroko pojętego ładu korporacyjnego. W latach 2003-2007 roku zasiadał w Radzie Nadzorczej Agencji Rozwoju Pomorza z siedzibą w Gdańsku.

Więcej tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.