PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Kevin Turpin nowym dyrektorem w Colliers International

  • Autor: AT
  • 9 paź 2019 12:55

Kevin Turpin został wybrany na stanowisko dyrektora regionalnego ds. badań rynku na Europę Środkowo-Wschodnią w Colliers International.

Kevin Turpin nowym dyrektorem w Colliers International
Kevin Turpin (fot. mat. pras.)
REKLAMA

Zadaniem Turpina będzie dalszy rozwój platformy badań rynku, którą Colliers rozwija już od kilku lat, zarówno na szczeblu regionalnym, jak i lokalnym. Oprócz aktualizacji danych i śledzenia rynkowych trendów skupi się on na długofalowej analizie i wypracowaniu strategii dotyczącej rynku nieruchomości z uwzględnieniem zmian makroekonomicznych, politycznych i społecznych o szerszym zasięgu. Będzie również nadzorował pracę lokalnych zespołów ds. badań rynku, dbając o dostarczanie aktualnych i wnikliwych analiz z każdego regionu.

- Dołączenie Kevina do naszej dynamicznie rozwijającej się firmy to kolejny strategiczny krok, który ma na celu umocnienie naszego zespołu i działalności w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki jego doświadczeniu, relacjom z klientami i znajomości rynku w tym regionie będziemy mogli dalej zapewniać najlepsze w swojej klasie pogłębione analizy rynku nieruchomości - mówi Luke Dawson, dyrektor zarządzający Colliers International odpowiedzialny za rynki kapitałowe w regonie CEE.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kevin Turpin od ponad 20 lat jest związany z branżą nieruchomości komercyjnych. Przed przejściem do Colliers pracował w JLL w Pradze, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. badań rynku i strategii w regionie CEE, reprezentując region Europy Środkowo-Wschodniej w EMEA Research Board. Wcześniej zajmował się konsultingiem w dziedzinie HR oraz pracował w branży IT i sektorze publicznym, gdzie zdobył cenne międzynarodowe doświadczenie w zakresie pracy z ludźmi, technologii, biznesu i finansów.

- Pozyskanie jednego z największych talentów w branży jest dowodem naszego zaangażowania na rzecz poszerzenia oferty badań rynku dla klientów - mówi Damian Harrington, dyrektor ds. badań rynku w regionie EMEA w Colliers International.

- Doświadczenie i fachowa wiedza, jakie Kevin wnosi do firmy, są znakomitym uzupełnieniem kompetencji naszego zespołu specjalistów w dziedzinie badań rynku i pozwolą nam dostarczać innowacyjnych i skomplikowanych analiz, które mogą pomóc naszym klientom w rozwoju ich biznesu na szczeblu lokalnym i międzynarodowym - dodaje.

- Jako specjalista w dziedzinie badań rynku jestem zainteresowany każdym aspektem rynku nieruchomości oraz tym, jak liczne czynniki wpływają lub będą wpływać na branżę - mówi Kevin Turpin, dyrektor regionalny ds. badań rynku na Europę Środkowo-Wschodnią.

- Niezależnie od tego, czy nasi klienci są deweloperami, najemcami czy inwestorami, dobre badanie rynku i pogłębione analizy są kluczowe do podjęcia właściwych decyzji. Bardzo się cieszę na współpracę z naszymi klientami i zespołem Colliers w regionie.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Kevin Turpin nowym dyrektorem w Colliers International

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA