×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Katarzyna Windysz country managerem Polska w firmie Mall.pl

  • Piotr Toborek
    pt
  • 27 paź 2017 15:25

W związku ze zmianami strategii działań na polskim rynku, ze stanowiska prezesa w Mall.pl rezygnuje Vit Endler, a Katarzyna Windysz obejmuje stanowisko country managera Polska.

Katarzyna Windysz country managerem Polska w firmie Mall.pl
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Katarzyna Windysz od wielu lat związana jest z branżą e-commerce i posiada wysokie kompetencje w zakresie sprzedaży oraz rozwoju biznesu. Przez ponad 5 lat pracowała w Mall.pl, w tym piastując stanowisko dyrektora handlowego. Wcześniej przez kilka lat pracowała w dziale handlowym firmy Acana Polska.

W Mall.pl Katarzyna Windysz będzie odpowiedzialna za rozwój, negocjacje z kluczowymi partnerami oraz nadzór nad wszystkimi działaniami w Polsce. - Jest mi bardzo miło powitać Katarzynę Windysz na stanowisku country managera Polski. Jej bogate branżowe doświadczenie na pewno wzmocni kierownictwo w Grupie Mall – mówi Vit Endler.

- To ekscytująca kontynuacja wzrostu na polskim rynku i dalszej popularyzacji e-commerce w Polsce. Jestem przekonany, że Katarzyna będzie kontynuowała rozwój i umacnianie pozycji Mall.pl w Polsce. Wierzę, że Grupa Mall wdrażając przyjętą strategię, jeszcze bardziej umocni swoją pozycję rynkową  – dodaje V. Endler.

Vit Endler rozpoczynał swoją karierę zawodową w Copy General, gdzie spędził 13 lat na stanowiskach dyrektora sprzedaży i marketingu, wprowadzając firmę na polski rynek i rozwijając z sukcesem jej obroty. W 2010 r. dołączył do Internet Mall Polska jako country manager.

W 3,5 roku rozwinął firmę z 8 pracownikami i 10 zamówieniami dziennie w jeden z czołowych i najszybciej rozwijających się e-commercowych biznesów, zatrudniający 160 pracowników i osiągający obrót w wysokości 50 milionów euro. Od 2014 r. był odpowiedzialny za całość zagranicznych operacji w Netretail Holding oraz całokształt działalności firmy, w tym objął stanowisko prezesa Mall.pl. 

Jako manager z wieloletnim doświadczeniem we wprowadzaniu marek na rynki zagraniczne i prowadzeniu dialogu z konsumentem, będzie od tego roku niezależnym konsultantem i doradcą e-commerce, w tym dla Mall.pl.

- Chcę wykorzystać swoją wiedzę i zdobyte wieloletnie doświadczenie zarówno w e-commerce i biznesie, by wspierać inne firmy w ich drodze do sukcesu. Równocześnie jeszcze bardziej aktywizować się na polu konferencyjnym i naukowym, dzieląc się z innymi tym, czego już się nauczyłem i pomagając innym, mierzyć się z wyzwaniem, jak efektywnie zarządzać i wykorzystać jeden z najcenniejszych potencjałów sprzedaży online w czasach omnichannel - uzupełnia Endler.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Katarzyna Windysz country managerem Polska w firmie Mall.pl

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA