Katarzyna Urbańska dołączyła do zespołu PwC

Katarzyna Urbańska dołączyła do zespołu ds. doradztwa regulacyjnego i rozwiązywania sporów w dziale prawno-podatkowym firmy doradczej PwC, obejmując stanowisko wicedyrektora do spraw regulacji usług finansowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Katarzyna Urbańska dołączyła do zespołu PwC

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

20 paź 2015 12:47


Katarzyna Urbańska jest absolwentką wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studium lobbingu Collegium Civitas w Warszawie. Jest specjalistką w zakresie doradztwa regulacyjnego w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego i rynku instytucji finansowych.

Uczestniczyła w pracach parlamentarnych dotyczących wielu projektów aktów prawnych, a także w rządowych zespołach roboczych, m.in.: zespole do spraw projektu ustawy o konsultacjach publicznych i OSR, przy ministrze sprawiedliwości, a także zespole ds. ulepszania regulacji gospodarczych przy ministrze gospodarki. Była także członkiem zespołu w kancelarii prezydenta RP pracującego nad projektem regulacji o systemie stanowienia prawa w Polsce.

Katarzyna Urbańska jest członkiem Obywatelskiego Forum Legislacji przy Fundacji Batorego. 30 września 2015 r. została odznaczona przez ministra gospodarki odznaką za zasługi dla rozwoju polskiej gospodarki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.