PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Katarzyna Turska dyrektorem ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Sodexo Benefits and Rewards Services

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 3 paź 2019 13:45

Z początkiem października 2019 r. do zespołu Benefits and Rewards Services dołączyła Katarzyna Turska. Objęła stanowisko dyrektora ds. zarządzania zasobami ludzkimi.

Katarzyna Turska dyrektorem ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Sodexo Benefits and Rewards Services
Katarzyna Turska (fot. materiały prasowe )
REKLAMA

- Fundamentem każdej firmy są przede wszystkim ludzie - powiedział Arkadiusz Rochala, dyrektor generalny w Sodexo Benefits and Rewards Services. W jego ocenie bez zaangażowanych, zmotywowanych pracowników oraz efektywnych zespołów spółka nie tylko nie osiągnie zakładanych celów, ale także nie wykorzysta potencjału biznesowego. - Katarzyna Turska to ceniony przez rynek ekspert w zakresie budowania zadowolenia i zaangażowania pracowników. Z bogatym doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu strategii oraz programów motywacyjnych nastawionych na realizację zakładanych celów przyczyni się do wzmocnienia naszej pozycji rynkowej.

Katarzyna Turska ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, które zdobywała pracując w międzynarodowych firmach (m.in. Samsung Electronics Polska, Willson & Brown). Nowa dyrektor specjalizuje się w kreowaniu kultury organizacyjnej nastawionej na budowanie zaangażowania pracowników i zwiększanie ich efektywności. Z sukcesami tworzyła i wdrażała strategie HR, w tym plany rozwojowe i politykę szkoleniową. Ma doświadczenie w komunikacji wewnętrznej oraz budowaniu wizerunku firmy na zewnątrz.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Turska w ocenie jej nowego przełożonego rozumie wyzwania, z jakimi mierzy się Sodexo tj. rotację pracowników, różnorodność pod względem wieku, doświadczenia czy kultury. W codziennej pracy nowa dyrektor HR stawia na współpracę i budowanie efektywnych zespołów, które rozumieją cele biznesowe spółki i wspólnie pracują na ich osiągnięcie. Jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończyła prawo oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej (SGH).

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Katarzyna Turska dyrektorem ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Sodexo Benefits and Rewards Services

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA