Katarzyna Szczepanik dyrektorem komunikacji i PR w Wirtualnej Polsce

Od 1 października br. Katarzyna Szczepanik obejmie stanowisko rzecznika oraz dyrektora komunikacji i PR w grupie Wirtualna Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Katarzyna Szczepanik dyrektorem komunikacji i PR w Wirtualnej Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

9 wrz 2016 10:44


Katarzyna Szczepanik będzie odpowiadała za PR produktowy i korporacyjny, media i investor relations, CSR oraz wsparcie komunikacyjne obszaru B2B. Będzie raportować do VP chief marketing officer w grupie WP, Marty Czartoryskiej-Żak.

Przez ostatnie cztery lata Szczepanik pracowała jako rzecznik i PR menedżer w grupie Eurozet. Wcześniej, przez pięć lat, zatrudniona była na takim samym stanowisku w telewizyjnej platformie n, gdzie otrzymała branżową nagrodę Protony za komunikację wprowadzenia platformy na rynek.

Czytaj też: Maciej Orłoś dołączy do zespołu Wirtualnej Polski

Karierę Szczepanik zaczynała w Bertelsmann Music Group jako product, promotion manager katalogu klasyka, jazz, world. Skończyła Akademię Muzyczną im. F. Chopina w klasie skrzypiec oraz podyplomowe studia Public Relations na SGH.

- Po doświadczeniach pracy dla telewizji i radia, internet był dla mnie naturalnym wyborem. Zwłaszcza, że to medium, które dziś łączy w sobie wszystkie media – powiedziała Szczepanik.

Z grupą Wirtualna Polska rozstaje się Katarzyna Halicka, która od lutego 2014 pracowała na stanowisku PR menedżera i rzecznika prasowego spółki. Halicka nie zdradziła jeszcze swoich planów zawodowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.