Katarzyna Stasińska nowym liderem w Aon Hewitt w Polsce

Z początkiem kwietnia 2014 r. Katarzyna Stasińska awansowała na lidera Praktyki Rewards Aon Hewitt w Polsce. Katarzyna będzie nadzorować pracę podlegającej jej praktyki wynagrodzeniowej wraz z zarządzaniem zespołem konsultantów specjalizujących się w tematyce wynagrodzeń.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Katarzyna Stasińska nowym liderem w Aon Hewitt w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

14 kwi 2014 12:47


Wcześniej, jako starszy konsultant Aon Hewitt w Polsce, Katarzyna Stasińska była odpowiedzialna za prowadzenie projektów wynagrodzeniowych, planowania zatrudnienia, badań płac oraz badań zaangażowania pracowników.

Katarzyna specjalizuje się w programach zarządzania wynikami, systemach oceny pracowników, systemach wynagrodzeń (w tym systemów premiowania sprzedawców), optymalizacji struktur wynagradzania i świadczeń oraz w procesach komunikacji wynagrodzeń pracownikom.

Przed dołączeniem do Aon Hewitt Katarzyna pracowała w Hay Group i w Mercer. Katarzyna prowadziła, a także uczestniczyła w projektach dla klientów z takich branż, jak: produkcja, energetyka, farmacja, bankowość, ubezpieczenia, IT, telekomunikacja, GMCG, usługi, media, logistyka.

W ramach nowych obowiązków Katarzyny znajdzie się również ścisła współpraca z praktyką wynagrodzeniową Rewards Aon Hewitt w Europie, jak też wymiana wiedzy i doświadczeń z należącymi do Aon Hewitt firmami Radford, McLagan i New Bridge Street, a w szczególności zapewnienie dobrej współpracy tych firm z organizacjami działającymi na polskim rynku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.