Katarzyna Kaczyńska i Witold Pawlęga dołączyli do Mind Progress Group

Agencja marketingu zintegrowanego Mind Progress Group rozbudowała dział kreacji. Dołączyły do niego dwie osoby, które zajmują stanowiska graphic designerów - Katarzyna Kaczyńska i Witold Pawlęga.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Katarzyna Kaczyńska i Witold Pawlęga dołączyli do Mind Progress Group

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

15 lip 2015 9:26


Katarzyna Kaczyńska ma kilkuletnie doświadczenie w pracy z agencjami reklamowymi. Karierę zawodową graphic designera zaczynała w Lama Media. Kompetencje poszerzała w Infini.to i mohi.to. W ostatnich dwóch latach pracowała jako freelancer.

Projektowała między innymi dla takich marek, jak: Focus, Gala, ING Bank Śląski, Santander Bank, Lotto, Neurosoft, Objectivity, Primamoda, IIYAMA. Specjalizuje się zarówno w grafice cyfrowej, jak i DTP. W Mind Progress Group pracuje dla klientów z branży FMCG, retail i deweloperskiej.

Witold Pawlęga, to dotychczasowy Brand Manager w Frankie’s, sieci lokali serwujących głównie soki ze świeżych warzyw i owoców. W minionych dwóch latach opracowywał między innymi projekty graficzne związane z marką.

Dzięki temu zdobył cenne doświadczenie z obszaru szeroko rozumianego brandingu, które aktualnie przekłada na pracę w Mind Progress Group. W agencji zajmuje się głównie projektami z branży retail.


Mind Progress Group to agencja marketingu zintegrowanego. W skład firmy wchodzi 40 ekspertów, którzy planują, realizują i ewaluują projekty oraz działania z zakresu marketing consultingu, public relations, szkoleń, social media, event marketingu, IT, reklamy i kompleksowej obsługi 360 stopni dla klientów z różnorodnych branż – od nowych technologii, retail przez HoReCa, po FMCG.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.