PARTNERZY PORTALU

Katarzyna Dębińska-Pietrzyk i Błażej Zagórski partnerami w kancelarii CMS

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 7 maj 2018 11:17

Z początkiem maja dwoje pracowników kancelarii CMS - Katarzyna Dębińska-Pietrzyk z praktyki nieruchomości i budownictwa oraz Błażej Zagórski z zespołu transakcji i prawa spółek – otrzymali promocję na stanowiska partnerów.


Katarzyna Dębińska-Pietrzyk i Błażej Zagórski partnerami w kancelarii CMS
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Wraz z nowo mianowanymi grono partnerów kancelarii CMS liczy obecnie w Polsce 24 partnerów oraz 19 prawników w randze counsel.

Katarzyna Dębińska-Pietrzyk jest prawnikiem transakcyjnym. Przez ponad 16 lat była odpowiedzialna za prowadzenie i nadzorowanie projektów w sektorze nieruchomości dla polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych i klientów instytucjonalnych. Regularnie doradza przy transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości w każdym sektorze rynku. Jej specjalizacja obejmuje również doradztwo przy inwestycjach w centra handlowe, biurowce i inne nieruchomości komercyjne, w tym opracowywanie struktur inwestycyjnych.

Do CMS dołączyła w lipcu 2017 r., wcześniej związana była z kancelarią Baker McKenzie, z praktyką M&A. Jest adwokatem, członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie.

Błażej Zagórski jest radcą prawnym i partnerem w zespole transakcyjnym w warszawskim biurze CMS, od czternastu lat. Doradza w zakresie transakcji fuzji i przejęć, private equity/venture capital oraz projektów restrukturyzacyjnych klientom z różnych sektorów gospodarki – między innymi sektora przemysłowego, energetycznego, dóbr konsumpcyjnych, TMT i medycznego. Ma doświadczenie w doradztwie z zakresu corporate governance.

Błażej Zagórski (fot.mat.pras)
Błażej Zagórski (fot.mat.pras)

Jako prawnik dysponujący biegłą znajomością języka niemieckiego, Błażej Zagórski w roli partnera będzie także rozwijał usługi dla klientów niemieckojęzycznych. Zajmie się przejęciami firm w Polsce oraz polskich firm planujących ekspansję na rynku niemieckim.

- Tegoroczne awanse partnerskie wskazują obrany przez nas kierunek dalszego rozwoju kluczowych praktyk. To także doskonała ilustracja faktu, że zarówno prawnicy związani z CMS od dawna, jak i dołączający do naszej kancelarii, mogą rosnąć i rozwijać biznes, osiągając sukces i kolejne szczeble w karierze zawodowej – podkreśla Małgorzata Surdek, partner zarządzająca kancelarią CMS na polskim rynku.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Katarzyna Dębińska-Pietrzyk i Błażej Zagórski partnerami w kancelarii CMS

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA