Katarzyna Borucka dyrektorem ds. korporacyjnych w Coca-Cola HBC Polska

Katarzyna Borucka została powołana na stanowisko dyrektora ds. korporacyjnych Coca-Cola HBC Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Katarzyna Borucka dyrektorem ds. korporacyjnych w Coca-Cola HBC Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

3 kwi 2017 11:48


Przed dołączeniem do Coca-Cola HBC Polska Katarzyna Borucka pełniła funkcję dyrektora Departamentu Komunikacji Korporacyjnej i rzecznika prasowego w Allianz Polska. Zanim zaczęła współpracować z Grupą Allianz, przez 2,5 roku była dyrektorem działu ds. korporacyjnych Grupy Żywiec, spółki piwowarskiej notowanej na GPW.

Jeszcze wcześniej (od lipca 2008 r. do końca 2012 r.) kierowała działem relacji zewnętrznych i komunikacji w Coca-Cola Poland Services, polskiej filii The Coca-Cola Company. Pracę w branży rozpoczynała pod koniec lat 90., kiedy dołączyła do Philip Morris Polska, gdzie zajmowała kolejne stanowiska w obszarze komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej oraz public affairs i CSR.

We wszystkich swoich rolach, Katarzyna Borucka aktywnie reprezentowała firmy
w organizacjach branżowych i pracodawców. Była m.in. członkiem Rady Nadzorczej Polskiej Federacji Producentów Żywności, wiceprezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy w Polsce (obecnie jest członkiem Rady Nadzorczej IAA Polska), członkiem Zarządu w Polsko-Holenderskiej Izbie Handlowej. Przewodniczyła grupie „Piwo a społeczeństwo” w Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego w Polsce, a przez ostatnie półtora roku działała również w grupie PR Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Katarzyna Borucka została nowym dyrektorem ds. korporacyjnych w Coca-Cola HBC Polska (fot.mat.pras.) Katarzyna Borucka została nowym dyrektorem ds. korporacyjnych w Coca-Cola HBC Polska (fot.mat.pras.)

Katarzyna Borucka jest absolwentką Wydziału Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada dyplom Fotografii Artystycznej Warszawskiej Szkoły Związku Polskich Artystów Fotografików. Z pasji do sztuki, a szczególnie fotografii założyła i przez 4 lata prowadziła w Warszawie galerię fotografii współczesnej Lookout Gallery.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.