Karolina Szapiro nowym menedżerem ds. komunikacji i CSR w Sanofi Polska

Z początkiem czerwca b.r. do zespołu komunikacji Grupy Sanofi w Polsce dołączyła Karolina Szapiro, obejmując stanowisko menedżera ds. komunikacji i CSR.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Karolina Szapiro nowym menedżerem ds. komunikacji i CSR w Sanofi Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

22 cze 2015 13:05


Zakres odpowiedzialności Karoliny Szapiro obejmuje przygotowanie oraz realizację działań komunikacyjnych, a także realizację strategii CSR Grupy Sanofi w Polsce.

Karolina Szapiro posiada ponad 8-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji i public relations. Przez ostatnie 4 lata pełniła funkcję PR Managera w Grupie Ipopema, działającej w sektorze finansowym, gdzie odpowiadała za stworzenie oraz realizację działań z zakresu komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej, relacji z mediami oraz za wsparcie działań marketingowych.

- Zrównoważony rozwój firmy oznacza współpracę z wieloma grupami interesariuszy oraz zaangażowanie w liczne projekty i inicjatywy m.in. z obszaru CSR. W związku z tym, w trosce o dalszy sukces realizowanych przez nas działań z zakresu komunikacji i społecznej odpowiedzialności, postanowiliśmy dedykować osobę, która będzie czuwać nad ich pomyślnym przebiegiem. – powiedziała Monika Chmielewska-Żehaluk, dyrektor działu komunikacji Sanofi Polska.

Przed dołączeniem do Sanofi, Karolina Szapiro wcześniej pracowała m.in. w agencjach: Glaubicz Garwolińska Consultants, Hill&Knowlton oraz PR Consultants.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.