Karolina Rokicka radcą prawnym w kancelarii Sienkiewicz i Zamroch

Do zespołu toruńskiej kancelarii Sienkiewicz i Zamroch dołączył nowy radca prawny – Karolina Rokicka.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Karolina Rokicka radcą prawnym w kancelarii Sienkiewicz i Zamroch

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

27 lip 2016 14:56


Mecenas Karolina Rokicka jest radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Specjalizuje się w postępowaniach rejestrowych, likwidacji podmiotów (spółek, stowarzyszeń, fundacji), kurateli spółek oraz prawie upadłościowym.

Reprezentuje klientów przed sądami powszechnymi w sprawach cywilnych i gospodarczych. Występuje również przed organami administracji i sądami administracyjnymi w sprawach z zakresu prawa nieruchomości. Prowadzi blog „Zakończenie działalności firmy”. Publikuje tam artykuły dotyczące zarówno bieżącego funkcjonowania spółek, jak i poświęcone ich likwidacji. Z Kancelarią związana jest od 2012 r.

Karolina Rokicka jest absolwentką UMK, od 2012 r. pracuje również jako asystent w Katedrze Prawa Administracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji UMK, gdzie prowadzi zajęcia z prawa i postępowania administracyjnego, działalności gospodarczej oraz samorządu terytorialnego. Jest autorką blisko 20 publikacji naukowych z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz prawa i postępowania administracyjnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.