×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Karolina Jarocka dołącza do NFQ

  • KDS
  • 24 cze 2022 12:12

Karolina Jarocka dołączyła do zespołu NFQ Technologies. Objęła stanowisko engineering lead. Będzie odpowiedzialna za zarządzenie rozwojem NFQ w Polsce, w tym nadzorowanie pracy polskiego zespołu oraz budowanie pozycji firmy w naszym kraju.

Karolina Jarocka dołącza do NFQ
Karolina Jarocka (fot. NFQ)
REKLAMA

Karolina Jarocka wcześniej zajmowała menedżerskie stanowiska m.in. w GlobalLogic Poland oraz Luxoft. Nowa menedżer NFQ prowadzi również autorski projekt szkoleniowo-konsultingowy TwojeDrzwidoIT.pl.

- NFQ działa w branży IT od prawie 20 lat. Na Litwie i w Niemczech, skąd się wywodzi, ma opinię jednego z najlepszych pracodawców dla inżynierów oprogramowania. To dla mnie duże wyzwanie, aby wspólnie z zarządem NFQ móc kształtować rozwój tej firmy w Polsce - powiedziała Karolina Jarocka.

W sumie NFQ chce zatrudnić do swojego krakowskiego biura ponad 100 doświadczonych specjalistów w ciągu najbliższych kilku lat. W szczególności NFQ szuka ludzi z kompetencjami w następujących obszarach: JVM, C#/.NET, +Javascript, React Native, Python, TypeScript i PHP, zarządzanie projektami, analiza biznesowa i analiza danych, a także zarządzanie zasobami ludzkimi. NFQ planuje także znaleźć w Polsce inżynierów infrastruktury oprogramowania zainteresowanych współpracą z zespołami firmy poza Polską.

Polski oddział już teraz pomaga w realizacji projektów dla obecnych klientów NFQ Technologies, wśród których jest m.in. największa na świecie platforma z ofertami najmu HomeToGo.

NFQ zatrudnia ponad 800 osób na świecie. Firma pomaga w stworzeniu cyfrowej strategii i w jej realizacji przedsiębiorstwom, które szukają możliwości zbudowania przewagi konkurencyjnej i skalowania swojego biznesu za pomocą inżynierii oprogramowania i rozwoju produktów, cyfryzacji, business intelligence oraz data science. NFQ świadczy też usługi UX, UI, CRO i konsultingowe dla firm z takich branż, jak turystyka, sprzedaż wielokanałowa, transport, logistyka i ekonomia współdzielenia.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Karolina Jarocka dołącza do NFQ
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA