×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Karolina Furmańska dołącza do Cushman & Wakefield

  • Justyna Koc
    jk
  • 7 kwi 2021 15:34

Do działu doradztwa i analiz rynkowych w Cushman & Wakefield na stanowisku senior residential analyst dołączyła Karolina Furmańska, która będzie odpowiedzialna za doradztwo dla klientów z sektora PRS. Będzie także wsparciem transakcyjnym dla inwestorów prowadzonym przez dział rynków kapitałowych.

Karolina Furmańska dołącza do Cushman & Wakefield
Karolina Furmańska ma ponad 12-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości (Fot. Mat. pras.)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Karolina Furmańska posiada ponad 12-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, skoncentrowane wokół rynku mieszkaniowego oraz inwestycji alternatywnych - mieszkania na wynajem, domy studenckie oraz co-living. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za szereg działań koncentrujących się na doradztwie w zakresie nieruchomości mieszkaniowych, do których będą należeć: udział w transakcjach inwestycyjnych na rynku PRS, przygotowywanie raportów doradczych dla klientów – deweloperów i inwestorów, odpowiedzialność za wewnętrzne bazy danych dot. sektora mieszkaniowego, przygotowywanie analiz i raportów okresowych oraz udział jako ekspert w konferencjach i innych wydarzeniach branżowych.

Karolina Furmańska swoją działalność na rynku nieruchomości rozpoczęła w 2009 roku podejmując pracę w biurze gospodarki nieruchomościami Urzędu m.st. Warszawy, gdzie koncentrowała się przede wszystkim na nabywaniu i regulacji stanów prawnych nieruchomości.

Przed dołączeniem do Cushman & Wakefield była członkiem zespołu Living Investment w JLL, który zajmuje się doradztwem transakcyjnym obejmującym nieruchomości mieszkaniowe na wynajem, domy studenckie, co-living i inne aktywa generujące dochód w sektorze mieszkaniowym.

Wcześniej, od lipca 2012 r., pracowała w REAS, firmie doradczej specjalizującej się w obszarze nieruchomości mieszkaniowych, zajmując się zadaniami związanymi z doradztwem w zakresie projektów deweloperskich oraz zagadnieniami związanymi z tzw. ustawą deweloperską. W 2018 roku REAS stał się częścią JLL.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Karolina Furmańska dołącza do Cushman & Wakefield

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA