Karolina Bartuś objęła stanowisko Leasing Manager w Segro

Segro, deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej w Europie, powiększa swój zespół o nową osobę. Z początkiem czerwca Karolina Bartuś objęła stanowisko Leasing Managera w rejonie Warszawy i Gdańska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Karolina Bartuś objęła stanowisko Leasing Manager w Segro

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

26 cze 2014 12:04


Karolina Bartuś jest absolwentką Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych na wydziale Architektury w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami także na Politechnice Warszawskiej. W 2008 roku uzyskała Licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, a w 2013 roku Licencję Zarządcy Nieruchomości. Posiada 6-letnie doświadczenie zawodowe na rynku magazynowym, które zdobywała m.in. w firmie Jartom.

Karolina Bartuś pracowała również w DTZ, w dziale Property Management, odpowiadającym za realizację strategii leasingowej oraz marketingowej na rzecz polskiego portfolio funduszu zarządzanego przez Valad Poland. Od czerwca br. Karolina wspiera zespół Segro odpowiedzialny za komercjalizację parków magazynowych w Warszawie i jej okolicach oraz w Gdańsku. - Ze względu na dynamiczny rozwój portfolio SEGRO w Warszawie i pozostałych lokalizacjach, powiększamy nasz zespół leasingowy. Od kilku lat realizujemy naszą strategię, która sukcesywnie wzmacnia naszą obecność na wiodących rynkach. Karolina Bartuś jako Leasing Manager wesprze działania zespołu nad rozwojem portfela firmy w rejonie Warszawy oraz Gdańska. - mówi Magdalena Szulc, dyrektor Segro na Europę Centralną. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.