×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Karol Wyka w zarządzie HB Reavis w Polsce

  • Aneta Kaczmarek
    AKC
  • 26 sie 2019 10:44

Od sierpnia Karol Wyka objął stanowisko członka zarządu HB Reavis Poland. Ponadto, nadal będzie on pełnił funkcję dyrektora ds. wynajmu dbającego o relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami, dla których HB Reavis tworzy nowoczesne i zdrowe środowiska pracy.

Karol Wyka w zarządzie HB Reavis w Polsce
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Karol Wyka posiada dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe i bogatą wiedzę w dziedzinie nieruchomości komercyjnych. Związany ze spółką od 2013 roku, pracował nad wieloma znaczącymi transakcjami z firmami, które działają lub wkrótce przeniosą swoje siedziby do biurowców HB Reavis.

Wśród jego zadań pozostaje zarządzanie 12-osobowym zespołem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni we wszystkich budynkach HB Reavis, w tym kampusu biurowego Forest oraz wielofunkcyjnego kompleksu Varso Place. Na kilka miesięcy przed ukończeniem hotelowa wieża Varso 1 jest już wynajęta w 85 proc., a sąsiedni biurowiec Varso 2 może pochwalić się 75 proc. poziomem wynajęcia.

Czytaj też: Max Cohen opuścił Oculus VR. Spółka należy do Facebooka

- Cieszę się, że Karol dołączył do zarządu. Jego bogate doświadczenie, trwałe relacje z klientami i wiedza o rynku nieruchomości odegrały kluczową rolę w dynamicznym rozwoju naszej firmy. Jestem przekonany, że obecność Karola w strukturach zarządczych skutecznie przyczyni się do kolejnych sukcesów HB Reavis w Polsce - skomentował nominację Peter Pecnik, prezes zarządu HB Reavis Poland.

Zanim dołączył do zespołu HB Reavis, pracował w firmie doradczej Nuvalu Polska. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz stypendystą Uniwersytetu Otago w Nowej Zelandii.

Czytaj też: Ellina Lolis awansuje w Grupie JF Hillebrand

Poza Wyką, w warszawskich strukturach zarządu HB Reavis znajduje się prezes firmy Peter Pecnik oraz członek zarządu Sebastian Proć, który nadzoruje pracę działu akwizycji, a od sierpnia 2019 r. sprawuje również pieczę nad działem developmentu odpowiedzialnym za realizację projektów w Polsce. Stanowisko kierownicze w polskim oddziale HB Reavis piastuje również Jadwiga Kosińska, która zarządza budowlanym ramieniem firmy 0 HB Reavis Construction.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Karol Wyka w zarządzie HB Reavis w Polsce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA