×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Kancelaria Bird & Bird wzmacnia się w energetyce

  • Ireneusz Chojnacki
    ICH
  • Opublikowano: 1 lut 2021 12:49

Z początkiem lutego 2021 roku do zespołu Energy & Utilities kancelarii Bird & Bird dołączył, na stanowisko partnera, Grzegorz Pizoń wraz z zespołem prawników - poinformowała kancelaria Bird & Bird

Kancelaria Bird & Bird wzmacnia się w energetyce
Do zespołu Energy & Utilities kancelarii Bird & Bird dołączyli Grzegorz Pizoń, Joanna Perzyna i Łukasz Bondaruk (Fot. mat. Bird & Bird).
REKLAMA

– Serdecznie witamy Grzegorza w gronie partnerów i jego zespół w Bird & Bird. Jestem przekonany, że ich ogromna wiedza regulacyjna i doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji energetycznych w Polsce, stanowi ogromną wartość dodaną dla naszego zespołu i klientów, których obsługujemy – skomentował Sławomir Szepietowski, partner zarządzający kancelarią Bird & Bird w Polsce.

Grzegorz Pizoń od ponad dziesięciu lat doradza krajowym i międzynarodowym przedsiębiorstwom, koncentrując się przede wszystkim na zagadnieniach związanych z otoczeniem regulacyjnym funkcjonowania rynku energii, transformacją energetyczną, transakcjami, pomocą państwa i prawem unijnym.

Grzegorz Pizoń przed dołączeniem do Bird & Bird współpracował z SSW Pragmatic Solutions, a wcześniej z Ernst & Young w Polsce i Brukseli. Wraz z nim do zespołu Energy & Utilities dołączyli na stanowisko Associate – Łukasz Bondaruk i Joanna Perzyna.

Łukasz Bondaruk specjalizuje się w doradztwie prawnym, w szczególności m.in. w obszarach prawa energetycznego, integracji systemów elektroenergetycznych, handlu i zaopatrzenia w energię i paliwa oraz elektromobilności.

Joanna Perzyna specjalizuje się w prawie energetycznym, prawie ochrony środowiska, a także w procesie inwestycyjnym oraz w prawie nieruchomości, w szczególności w kwestiach związanych z zabezpieczeniem tytułu prawnego pod inwestycje w OZE.

– Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do międzynarodowej firmy prawniczej, która świadczy szeroki wachlarz usług dla klientów. W Bird & Bird będę starał się zapewnić klientom kompleksową obsługę z zakresu prawa energetycznego, koncentrując się przede wszystkim na możliwościach i wyzwaniach biznesowych wynikających z dynamiki transformacji w kierunku zrównoważonej i zielonej gospodarki – powiedział Grzegorz Pizoń.

Bird & Bird jest międzynarodową firmą prawniczą. Obecnie jej ponad 1350 prawników świadczy doradztwo prawne w 29 biurach w Europie, Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie, w regionie Azji i Pacyfiku oraz koordynuje doradztwo w wielu innych częściach świata.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Kancelaria Bird & Bird wzmacnia się w energetyce
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA