PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Kamilla Joszczuk i Dominik Łoś Associate Directorami w CBRE

Dział Wynajmu Powierzchni Przemysłowo-Logistycznych CBRE w Polsce rośnie w siłę. Aż 7 pracowników tego działu zostało awansowanych, z czego dwie osoby objęły stanowiska Associate Director.

REKLAMA

Na stanowisko Associate Director została awansowana Kamilla Joszczuk, która w CBRE zajmuje się wynajmem powierzchni magazynowych i logistycznych w regionie warszawskim. Kamila od ponad 10 lat pracuje na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Zdobytą wiedzę oraz bogate doświadczenie wykorzystuje w procesach negocjacji warunków najmu oraz we współpracy z właścicielami nieruchomości. Jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, ma ogromne doświadczenie w relacjach z klientami z obszaru produkcji oraz logistyki.

Awans na stanowisko Associate Director otrzymał również Dominik Łoś, który w zespole CBRE jest odpowiedzialny za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych w regionie Dolnego Śląska. W swojej roli świadczy kompleksowe usługi doradztwa transakcyjnego zarówno na rzecz najemców, jak i wynajmujących. W trakcie 11 letniej kariery zawodowej na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, Dominik brał udział w licznych transakcjach najmu i sprzedaży powierzchni biurowych, przemysłowo-logistycznych oraz gruntów inwestycyjnych. Jego szeroka sieć kontaktów w sektorze nieruchomości we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku pozwala na podtrzymywanie dobrych relacji z czołowymi deweloperami, miejscowymi przedsiębiorcami oraz wieloma firmami zainteresowanymi rynkiem powierzchni przemysłowo-logistycznych. Dominik Łoś jest również posiadaczem zawodowej licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Kamilla Joszczuk i Dominik Łoś Associate Directorami w CBRE

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA