PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Kamil Giereś szefem działu prawnego FinAi

  • Autor: AT
  • 25 sie 2017 6:38

Do FinAi dołączył Kamil Giereś, który jako head of legal będzie odpowiedzialny za organizację pracy działu prawnego firmy. Do tej pory Kamil Giereś współpracował z FinAi jako niezależny doradca.

Kamil Giereś szefem działu prawnego FinAi
Adobe Stock
REKLAMA

Kamil Giereś objął stanowisko head of legal i pokieruje zespołem prawnym FinAi. Zakres jego kompetencji obejmuje między innymi: przygotowywanie, weryfikowanie i opiniowane dokumentów spółki, opracowywanie i negocjowanie umów, a także zapewnienie wsparcia prawnego w zakresie rozwoju produktów. Kamil Giereś będzie również na bieżąco doradzał Zarządowi FinAi w kwestiach prawnych.

Kamil Giereś jest świetnym specjalistą w dziedzinie prawa korporacyjnego, ma również bogate doświadczenie w obsłudze prawnej instytucji finansowych – mówi Rafał Czernik, CEO FinAi. - Dodatkowo przemawia za nim fakt, że współpracował z nami od momentu powstania firmy, zna zatem doskonale naszą organizację i jej specyfikę. Jestem przekonany, że zespół kierowany przez Kamila zapewni spółce najwyższy poziom obsługi prawnej – dodaje Rafał Czernik.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kamil Giereś jest radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał w wiodących kancelariach prawniczych: Chałas i Wspólnicy oraz Stolarek & Grabalski. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, doradztwie przy transakcjach M&A, prawie korporacyjnym, gospodarczym, instrumentach finansowych i prawie nieruchomości. Ma doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu postępowań przed sądami i organami arbitrażowymi.

Jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, ukończył również studia prawa brytyjskiego i prawa Unii Europejskiej na Uniwersytecie w Cambridge. Jest autorem publikacji z dziedziny prawa konkurencji, prawa gospodarczego i ochrony danych osobowych.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Kamil Giereś szefem działu prawnego FinAi

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA