Justyna Woźniak dołącza do zespołu HR w Click Community

Justyna Woźniak dołączyła do zespołu Click Community w kwietniu br. Doświadczenie zdobyte do tej pory ma zamiar wykorzystać rozwijając dział HR.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Justyna Woźniak dołącza do zespołu HR w Click Community

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

4 sie 2015 10:15


Do obowiązków Justyny Woźniak należy rozbudowa działu HR, employer branding, dbanie o rozwój zespołu poprzez organizację szkoleń.

- Wierzymy w specjalizację, dlatego wciąż chcemy poszerzać kompetencje każdego pracownika poprzez regularne szkolenia i aktywną politykę rozwoju. Wciąż poszukuję prawdziwych talentów, zarówno z zacięciem sprzedażowym, jak i tych, którzy perfekcyjnie władają językiem social media - mówi Justyna Woźniak, HR Specialist w Click Community.

Woźniak jest skupiona na rozwijaniu potencjału zespołu i rekrutacji. Od początku jej pracy w agencji social media Click Community ilość osób zatrudnionych wzrosła o połowę. Szybki rozwój jest elementem przyjętej strategii, która obejmuje stworzenie marki parasolowej click network - zintegrowanej agencji digitalowej, a tym samym poszerzenie zespołu o kolejne osoby. Jest autorką programów premiowych i wewnętrznego programu rozwoju kompetencji.

Justyna ma 2 lata doświadczenia w branży, wcześniej pracowała jako konsultant w firmie zajmujących się doradztwem personalnym. Jej wielką pasją jest praca z ludźmi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.