×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Justyna Wajs członkiem zarządu Ergo Hestii

  • Justyna Koc
    jk
  • 2 sie 2019 11:03

1 sierpnia Rada Nadzorcza Ergo Hestii powołała Justynę Wajs na stanowisko członka zarządu ds. sprzedaży i technologii spółki.

Justyna Wajs członkiem zarządu Ergo Hestii
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Współpracę ze spółką po 27 latach kończy Małgorzata Makulska, która zrezygnowała z funkcji z powodów zdrowotnych. Małgorzata Makulska dołączyła do zarządu Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia w 1995 roku. Była odpowiedzialna za strategię, rozwój i działanie sieci sprzedaży. Za swoje dokonania została odznaczona medalem "Zasłużony dla Ubezpieczeń" przyznanym przez Polską Izbę Ubezpieczeń.

- Justyna Wajs jest związana z Grupą Ergo Hestia od 7 lat, świetnie zna naszą organizację i sieć sprzedaży. Przez kilka najbliższych miesięcy postaram się osobiście wprowadzić ją w obszary, które nadzorowałam - powiedziała Małgorzata Makulska.

Justyna Wajs poza obszarem sprzedaży będzie nadzorowała również pion IT w spółce. Z grupą Ergo Hestia jest związana od czerwca 2012 roku. Była pierwszym dyrektorem biura iHestii, gdzie projektowała najnowocześniejsze na rynku narzędzia sprzedażowe. Opracowała i wdrożyła platformę Soace, najbardziej innowacyjne rozwiązanie informatyczne do obsługi ubezpieczeń w Polsce.

Od 2015 roku pełni funkcję prezesa spółki Atena Usługi Informatyczne i Finansowe, należącej od roku 2018 do grupy Ergo. Jako ceniony ekspert z międzynarodowym doświadczeniem operacyjnym, w styczniu tego roku została powołana na stanowisko CIO Ergo International oraz członka zarządu w Ergo Technology & Services Management.

Prezesem grupy Ergo Hestia, od początku jej funkcjonowania, jest Piotr Maria Śliwicki. W zarządzie pozostają Grzegorz Szatkowski i Adam Roman.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Justyna Wajs członkiem zarządu Ergo Hestii
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA