Justyna Tinc dołączyła do Reino Partners

Do grona udziałowców Reino Partners dołączyła Justyna Tinc, Head of Asset Management z 14‑letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Justyna Tinc dołączyła do Reino Partners

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

8 lip 2016 9:20


Pozostałymi partnerami są jej założyciele: Dorota Latkowska‑Diniejko, Małgorzata Cieślak‑Belgy i Radosław Świątkowski.

Justyna Tinc jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie (zarządzanie nieruchomościami). Posiada 14-letnie doświadczenie w branży nieruchomości w rejonie CEE, związane w szczególności z procesami zakupu i sprzedaży (w tym badania due diligence), a także optymalizacją przed- i potransakcyjną, realizowanymi we współpracy z inwestorami polskim i zagranicznym oraz deweloperami.

Jako Head of Asset Management odpowiada w REINO Partners za przygotowanie i prowadzenie aktywnych działań zarządczych podnoszących wartość nieruchomości. Realizuje strategie funduszy i spółek zarządzanych przez REINO Partners w zakresie komercjalizacji, a także optymalizacji przychodów i kosztów, w szczególności w odniesieniu do realizowanej polityki dywidendowej. Uczestniczy również w działaniach związanych z pozyskiwaniem finansowania oraz polityką informacyjną i relacjami inwestorskimi.

- Justyna jest częścią naszego zespołu od ponad 4 lat. Osobiście znamy się od lat piętnastu. Jej kompetencje i ponadprzeciętne zaangażowanie przyczyniły się w istotny sposób do dotychczasowych sukcesów REINO Partners. Justyna jest jednym z najlepszych specjalistów w zakresie asset managment. To kluczowy obszar, w szczególności z punktu widzenia sukcesu wprowadzanej właśnie na Giełdę spółki REINO Dywidenda Plus, pierwszej polskiej struktury typu REIT – mówi Dorota Latkowska-Diniejko, współzałożycielka i wiceprezes zarządu Spółki.

- Przyjęcie Justyny do grona wspólników to wyraz naszego sposobu myślenia o REINO Partners. Chcemy, aby członkowie zespołu, którzy w sposób szczególny przyczyniają się do sukcesu naszej spółki, wiązali się z nią w sposób trwały, w szczególności jako współwłaściciele - dodaje.

Autorskie wehikuły inwestycyjne, zebrane w całości wśród polskich inwestorów, uczestniczyły w nabyciu trzech wysokiej klasy budynków biurowych: Kapelanka 42B w Krakowie, Malta House w Poznaniu i Alchemia I w Gdańsku, o łącznej wartości ok. 120 mln EUR.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.